1874
1823
عنوان

حالم خوب نیس دلم گرفته😔

419 بازدید | 50 پست

کیا با تنبلی باردار شدن چقدر طول کشید 

۷ ساله ازدواج کردم بعد یکسال نیم اقدام و هشت ماه دارو مداوم و دوبار iui امروز بیبی منفی شد هر کاری میکنم ناراحتی نکنم نمیشه هر کاری میکنم بگم حتما خدا نمیخواد ....به کسی نگفتم مشکل دارم انگار دارم میترکم از شوهرم خجالت میکشم ۰😔😔😔

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

من ذخیره ام کمه 4ساله اقدامم ولی نشده دکترمم میگه وقت و پولتو هدر نده فقط با تخمک اهدایی میتونی که اونم بخاطره شرایطاش شوهرم قبول نمیکنه 😢

اگرلقمان وحضرت ایوب تو نی نی سایت عضوبودن بی شک لقمان ادبش رو ازدست میدادوایوب صبرش رو 😣😣😣 بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          وقتی دعوا داری ریپلای میکنی جوابتو نمیدم فکرنکن ترسیدم یا حرفتو قبول کردما ☺نه جونم چون از بچگی رو تربیتم زیاد کار شده ترجیح میدم با کسی که شخصیت وشعورش در حدم نیست کل کل نکنم 😉
1825

اگه خونه دار هستی عزیزم فرصت زیاد داری به جای غصه خوردن جانمازتو پهن کن یه نذری رو شروع کن توکل کن به الله انشالله یاریت میکنه 

خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید

منم‌تنبلی تخمدان دارم

کلا دو سه ماهی جلوگیری کن تو این مدت خودتو شوهرتو تقویت کن سردی کم کن‌گرمی بخور ورزش کن استرس کم کن ساعت خواب تنظیم کن بعدش جلو گیری نکن ان شالله بارداری میشی 🌹

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
1826
شما باردار شدی ؟

بله

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

تنبلی ک درمان داره

البته من پری هام منظم بود دوماه اقدام کردم نشد دکترم گف تنبلیت خفیفه

با امپول اچ سی جی باردار شدم

ار تهه دلم واست دعا میکنم دوست خوبم❤

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بابت همه چی ازت ممنونم خداجون
1718