1822
1823

بچه ها شوهرم پیش بچمون ازم س ک س میخواد میگم نذار ببینه پتو میندازه رومون میگه نمیبینه قشنگ جلو چشمش انقد دعوا کردم خسته شدم منم نذارم تا شب خونه جنگه

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

😟😟😟 من نمیدونم تازگیا حس میکنم زنها بیشتر یه وسیلن

دلم یه دختر دیگم میخواد ولی میترسم از بارداری از بعدش ازتنهاییم از غربتم از اینکه نتونم به دختر سه سالم برسم بچم پیشرفت نکنه خدایا کمکم کن اگه خواستی یه صلوات برا سلامتی دخترمو برای ارامشو کارگشایی من بفرست😍

وای خدا..ازعوارضش و پیامدای افتضاحی ک داره سرچ کن تو اینترنت بفرست براش بدونه چ بلایی داره میاره، سربچش

کاربرقدیمی ام..باشماره کل اعضایه خانواده عضو شدم و این دیگه اخریه😏کاربرهای بای. سابقم 
اشتباه حس میکنی

نمیدونم شاید 

دلم یه دختر دیگم میخواد ولی میترسم از بارداری از بعدش ازتنهاییم از غربتم از اینکه نتونم به دختر سه سالم برسم بچم پیشرفت نکنه خدایا کمکم کن اگه خواستی یه صلوات برا سلامتی دخترمو برای ارامشو کارگشایی من بفرست😍

اصلا اینکارو نکنین 

بچه ها میفهمن 

و تکرار میکنن

دلیلای طلاق چقد آبکی شده.. متاسفم برا بیفکرایی ک برا حل مشکل فقد ی راه بد ب ذهنشون میرسه،، بابا یکم خلاقیت بخرج بده برا زندگیت😒😒
1893

بچه حتی  یه روزشم باشه درس نیس عزیزم خدای نکرده روش اثر بد میداره ی جوری مدیریت کن

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه۷۴و۳۰۰..وزن جدید ۷۲و۵۰۰هدف اولیه ۶۳...هدف نهایی ۵۳تیکر لاغری و مامان شدنمه ایشالا😍😍😍

نههه اثرات غیر مستقیم میذاره

اتاقتونو عوض کنید لااقل

🖤اگر ضربان قلبت برای زنذگی ضعیف میزند،از بابت عشق من مطمئن باش،ضربان عشق ما خوب میزند..🖤 طرز برخودتو باهام درست کن تا منم باهات درست صحبت کنم 😏

بچتو بذار خونه مامانت

"خودت" این کارو بکن 

دو روزدر هفته

و اون زمان نیازشو بر طرف کن

منتظر شوهرت نمون که کاری بکنه 

من واسه خوشبختی های الانم، با بدبختی های زیادی کنار اومدم❤️
1718