2737
2734
عنوان

کسی هست کمک کنه یه سوال درمورد کفش دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 30 پست

کفش اگه سریع آبش کشیده نشه دو رنگ می شه!!  بده خشکشویی و دیگه هم از این لطف ها براش نکن!!! جنبه نداره شوهرت!!!  بالاخره که همیشه کارها درست پیش نمی ره!!!   بعد شما برای چی کفش اون تمیز می کنی؟؟؟؟؟!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای مرسی عزیزم میگم بخره😘😘❤️❤️

فدات شم ❤❤❤

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2738
ببین عیب نداره میره دیگه ابه دوباره بهش یکم خیلی نم دار بهش دستمال بکش بزار زیر نور افتاب خشک شه

انجام دادم 90 درصد اوکی شد خیلی ممنون عزیزم 🙃🙏🙏🙏❤️❤️❤️😘😘😘😘😍😍😍😍

بهتره بدی خشکشویی راه حلهای دیگه شاید بازم برات کارساز نباشن ومجبور باشی ازمون خطا کنی 

دستمال نم دار کشیدم یکی ازدوستان گفت انجام دادم گذاشتم خشک شه مثل روز اول شد😊😊❤️

خوبه درست میشه بدم؟؟ 

ازشون سوا کن اول، من کفشهای ورزشی و پارچه ای رو میدم خشکشویی خیلی خوب میشه، البته براشون توضیح بده که دو رنگ شده ببین میگن درست میشه یا نه

... و من به تو ایمان دارم...
2706