2703
2553

من کفشای شوهرمو بامایع شستم یکم بافت مخملی داره اسپورت. طوسی الان دیدم خشک که شده دورنگ شده ینی جای آب که قبلا خیسش کردم مونده موندم چیکار کنم راهکاری داری شوهرم کلی سرم داد کشید خواستم خوبی کنم همیشه برعکس 😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
فقط مواد شوینده دیگه بهش نزن با یخورده دستمال مرطوبم میتونستی تمیزش کنی

کاش یه دستمال می‌کشیدم خواستم آخه داخلش هم بو نده تمیز بشه هرچند احتیاج نداشت 😔😔

یه اسپره هست اکثر کفاشیا دارن مخصوص کفش مخمل هست مثل واکس هست ولی واسه مخمله برو بگیر بپاش روش مثل روز اول میشه منم ب کفاشای مخمل میزدم البته الان تموم کردم وگرنه عکسشو میزاشتم واست

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2714

منم دیدم یه اسپری مخصوص هست برای کفشای مخمل. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2706