1874
1823

من کفشای شوهرمو بامایع شستم یکم بافت مخملی داره اسپورت. طوسی الان دیدم خشک که شده دورنگ شده ینی جای آب که قبلا خیسش کردم مونده موندم چیکار کنم راهکاری داری شوهرم کلی سرم داد کشید خواستم خوبی کنم همیشه برعکس 😔😔

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883
فقط مواد شوینده دیگه بهش نزن با یخورده دستمال مرطوبم میتونستی تمیزش کنی

کاش یه دستمال می‌کشیدم خواستم آخه داخلش هم بو نده تمیز بشه هرچند احتیاج نداشت 😔😔

یه اسپره هست اکثر کفاشیا دارن مخصوص کفش مخمل هست مثل واکس هست ولی واسه مخمله برو بگیر بپاش روش مثل روز اول میشه منم ب کفاشای مخمل میزدم البته الان تموم کردم وگرنه عکسشو میزاشتم واست

اگرلقمان وحضرت ایوب تو نی نی سایت عضوبودن بی شک لقمان ادبش رو ازدست میدادوایوب صبرش رو 😣😣😣 بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          وقتی دعوا داری ریپلای میکنی جوابتو نمیدم فکرنکن ترسیدم یا حرفتو قبول کردما ☺نه جونم چون از بچگی رو تربیتم زیاد کار شده ترجیح میدم با کسی که شخصیت وشعورش در حدم نیست کل کل نکنم 😉
1826

کفش اگه سریع آبش کشیده نشه دو رنگ می شه!!  بده خشکشویی و دیگه هم از این لطف ها براش نکن!!! جنبه نداره شوهرت!!!  بالاخره که همیشه کارها درست پیش نمی ره!!!   بعد شما برای چی کفش اون تمیز می کنی؟؟؟؟؟!!!

وای مرسی عزیزم میگم بخره😘😘❤️❤️

فدات شم ❤❤❤

اگرلقمان وحضرت ایوب تو نی نی سایت عضوبودن بی شک لقمان ادبش رو ازدست میدادوایوب صبرش رو 😣😣😣 بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          وقتی دعوا داری ریپلای میکنی جوابتو نمیدم فکرنکن ترسیدم یا حرفتو قبول کردما ☺نه جونم چون از بچگی رو تربیتم زیاد کار شده ترجیح میدم با کسی که شخصیت وشعورش در حدم نیست کل کل نکنم 😉
1899