1874
1823

ببخشید من هفته ۲۲ بارداری ام میشه بگید چه آزمایش و سونوهای درچه هفته های لازم دارم؟آزمایش قند ک میگن فقط خون میگیرن ؟بعدش چه جوریه کلا کمکم کنید❤

🤰 سلامتی همه نی نی های تو شکم مامانا  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

یه تست تحمل گلوکز داری از هفته۲۴تا۲۸

یه سونو وزن داری هفته ۳۲تا۳۵

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد                 خواهان کسی باش که خواهان تو باشد
1825

۱۲هفته nt

۱۸تا ۲۳ سونو آنومالی و آزمایش تحمل گلوکز

۳۲سونو رشد جنین

۳۵تا ۳۶هم سونو رشد

اگ جنین ب موقع بدنیا بیاد و مشکلی هم نباشه دیگ سونو و آزمایشی نداری

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه سلامتی تو دلیم اگ میشه یه صلوات بفرستید ممنون😘
۱۲هفته nt ۱۸تا ۲۳ سونو آنومالی و آزمایش تحمل گلوکز ۳۲سونو رشد جنین ۳۵تا ۳۶هم سونو رشد اگ جنین ب ...

❤❤ممنونم گلم

🤰 سلامتی همه نی نی های تو شکم مامانا  

من ٢٣ هفته ام سونو وزن جنين داده

🌹دوستان عزيز بنده كمك دست جراح مجارى ادرارى هستم اگر سوالى در مورد مجارى ادرارى و مثانه داريد خوشحال ميشم كمكتون كنم🌹إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْکشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَیک الْمُشْتَکی وَ عَلَیک الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اَللَّــهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِی الْأَمْرِ الَّذِینَ فَرَضْتَ عَلَینَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِک مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجا عَاجِلا قَرِیبا کلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِی یا عَلِی یا مُحَمَّدُ اِکفِیانِی فَإِنَّکمَا کافِیانِ وَ انْصُرَانِی فَإِنَّکمَا نَاصِرَانِ یا مَوْلانَا یا صَاحِبَ الزَّمَانِ اَلْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِینَ