2726
عنوان

تو رو خدا راهنماییم کنید

175 بازدید | 27 پست

خواهرم چهار ماهه عقد کرده بعد عقدش شوهرش کلا اخلاقش عوض شده نمیزاره خواهرم تنها بره بیرون کلا شک داره چند وقت پیش یه زنی تو شهرمون رسوایی به بار اورد به خواهرم میگه توام مثل اون میشی همش میگه از یه نفر درموردت یه چیزی شنیدم دوبه شک شدم که میخوامت یا نه در صورتی که به خدا خواهرم اصلا قبل اون با کسی در ارتباط نبوده و نیست کلا کار اشتباهی نکرده که بخواد بترسه ولی اون باور نمیکنه نمیگه که کی این حرفو بهم زده یه بار میگه زنه یهبار میگه مرده اصلا معلوم نی توهم میزنه یا راست میگه

خواهرم کلا دلسرد شده ازش میخواد طلاق بگیره ولی یه مشکلی هست پ رد ه ب ک ا رتشو از دست داده حالا تهدیش کرده که اگه خواستی طلاق بگیری به بابات میگم تو دورانی که عقد نبودیم پ ر د تو زدم خواهرمم میترسه کاری کنه بابامم اصلا پشتش نیست خودش خواهرمو مجبور کرده به ازدواج با این اقا حالا به خواهرم میگه نمیخواستیش باید پافشاری میکردی که من نمیخوامش یه مشکل خیلی خیلی بدتر که وجود داره اینه که دامادمون دوروزه یه چاقو گذاشته تو جیبش و میگه لازمم میشه میخوام وقتی مطمئن شدم یه نفرو بکشم منظورش خواهرمه چون به خودشم گفته اگه یه وقت بیخبر بهت چاقو بزنم یا خواستم بکشمت چیکار میکنی اگه خواهرم بره پزشکیه قانونی معلوم میشه کی ب ک ا ر ت شو از دست داده،؟ تو رو خدا اگه کسی میدونه بگه

به خدا اصلا انگار دیونس شب تا صب اطراف خونه ی مامانم اینا میچرخه روزا هم همینطور به خواهرم زنگ میزنه میگه کجایی وقتی میگه خونم میگه اگه راس میگی بیا دم در کلا انگار مشکل روحی داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شکایت کنین ازش اعاده حیثیت

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
به خدا اصلا انگار دیونس شب تا صب اطراف خونه ی مامانم اینا میچرخه روزا هم همینطور به خواهرم زنگ میزنه ...

آره معلومه اصلا

مغزش مشکل داره

حیف اینجا ایرانه و کاری نمیشه کرد

بلایی سر خواهرت بیاره با گل و شیرینی ازش تشکر میکنن

یه جوری خواهرتو نجات بده گناه داره زیر دست اون روانی باشه درمورد بکارت هم مشکلی نیست چون با شوهرش بوده بهش محرم بوده 

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
آره معلومه اصلا مغزش مشکل داره حیف اینجا ایرانه و کاری نمیشه کرد بلایی سر خواهرت بیاره با گل و شی ...

ینی چی این حرف که اینجا ایران و اگه کاری بکنه ازش تشکر میکنن؟ بخدا این حرفا نه با کلاسه نه بهتون میگن روشنفکر باکلاس.

فازش چیه اگه خواهرتو میخواد و دوس داره این مسخره بازیا چیه اگه نمیخوادش ولش کنه بره چرا خودشو اذی ...

خودش گفته من میخوامت یه ماه تحقیق میکرده در مورد خواهرم همش میگفت کسی چیزی در موردتون نگفته حالا بعد عقد دیونه شده انگار همش میپرسه کی خونتونه کلا میگه فامیلاتون نیان خونتون همش میگه دختر عموت نمیدونم با کی رابطه داره یا دختر عمت در صورتی که به خدا خیلی ابرو دارن میگه باهاشون حرف نزن 

وای این خیلی بده حتما با مشاور مشورت کنید .خودسرانه تصمیم نگیرید. خودت برو پیش مشاور باهاش صحبت کن و تلفنی بخواه مشاور با خواهرت صحبت کنه.

یا می تونی بری اورژانس اجتماعی ازشون راهنمایی بخواه .یا خواهرت با اورژانس تماس بگیره ۱۲۳ شماره اورژانس اجتماعی هست . از پرده هم نترسه همسرش بوده و محرمش. کار خلاف شرع انجام نداده .ولی حتما کمکش کن . واقعا خواهرت به حمایت اطرافیان نیاز داره . 

ینی چی این حرف که اینجا ایران و اگه کاری بکنه ازش تشکر میکنن؟ بخدا این حرفا نه با کلاسه نه بهتون میگ ...

اگر خارج از ایران بود شکایت میکردن و فرد بازداشت میشد و تست روانی ازشون گرفته میشد

اینجا ایرانه و شوهرش صاحب اختیارشه اگر بلایی سرش بیاره ۶ ماه حبس داره همین

اطلاعات کسب کنید عزیزم

من احتیاجی ندارم تو فک کنی با کلاسم یا روشن فکر معلومه ذهنتون خیلی درگیر این کلماته❤

2706