2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ناموسن خجالت نمیکشی مرد گنه توی سایت خانمای بارداری؟

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
منم‌ فک کنم ۱۲ یا ۱۳

هووووو چ خبره؟

من که با شماره کلا خانواده این چند بار اومدم

دیگه بترکم شماره ندارم....برنمیگردم دیگه 

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......

ببخشید اقای گیلمرد مگه رشت کلانشهره یا وضع کاروبار خوبه که انقد شماها پزشو میدین اخه اونجام فقط بخاطر محیط زیستشه که گردشگر میان واسه ویلا واینا انقدرم پز ندید ایران شهرای دیگشم بیزحمت برید ببینید نظرتون عوض میشه 😐

خدایا داده ونداده ات راشکر
ناموسن خجالت نمیکشی مرد گنه توی سایت خانمای بارداری؟

ببینید سایت عمومیه منم تو زایشگاه نیومدم که اینجور میگی بعدش هرکی در مورد یه موضوعی صحبت میکنه هرکی از دید خودش من چیکار به کار شما دارم آخه

زیبایی اندام :::: دنیا فقط رشت
ببخشید اقای گیلمرد مگه رشت کلانشهره یا وضع کاروبار خوبه که انقد شماها پزشو میدین اخه اونجام فقط بخاط ...

هر شهری زیبایی های خودش و داره و واسه ساکنانش عزیزه

شماهم بهتره تو انتخاب کلمه دقت کنی دوست عزیز

کـــــــاربـــری ســـــومه حلال نمیکنم. اونایی ک الکی گزارش میزنن و باعث شدن تعلیق شم از نی نی یارهم شاکی ام که هرچی تماس میگیرم و پیام میدم جوابگو نیست 😑
2706