2726

ما اگه خودشون مهمونی یا جشن بگیرن میدیم

درغیر این صورت مگه رابطه خیلی نزدیک‌ باشه که دلی اینکارو کنیم

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هر چی ک دوست داره

ایکس باکس

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
وای ن  بنظرم پول اصن ایده خوبی نیست

خوب اگه اون چیزارو داره که اکثرا دارن الان بچه ها. و اینکه لباس خیلی سلیقه ای یه و برای کادو گرفتن خیلی باید هزینش کنی ک جنس خوب و عالی  بگیری ک با یه بار شستن و ا نره و بی رنگ. ورو نشه اگ نمیتونه طرف او نقد هزینه کنه چ اشکال داره کارت هدیه پول بگیره بگه شرمنده نمیدونستم چی بگیرم باب میلتون باشه کجاش بده.

کاربرقدیمی ام..باشماره کل اعضایه خانواده عضو شدم و این دیگه اخریه😏کاربرهای بای. سابقم 
اگه فرد نزدیکی هست بخرید خیلی خوشحال میشه منم کنکور دادم و واقعا دوس دارم نزدیکانم بهم کادو بدن

ایشالا شما هم یه دانشگاه خوب و رشته خوب قبول میشید من برای شما هم کادو میگیرم    

خوب اگه اون چیزارو داره که اکثرا دارن الان بچه ها. و اینکه لباس خیلی سلیقه ای یه و برای کادو گرفتن خ ...

اتفاقا اگه کارت هدیه ببرم خیلی بیشتر خوشحال میشن ولی من خودم دوس دارم برای همه کادو ببرم که ماندگار باشه هروقت دیدن به یاد من باشن

2706