2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی ادرسی ازشون نداری

نه فقط میدونم مادرم تو بومهن یه جایه خیلی کوچیک برادرم براش گرفته اونجاس بمیرم برای مادرم تا سالم بود به شوهرم پول میداد حالا که مریض و درموندس نمیتونم برم پیداش کنم ببینمش فقط از خدا یه چیز میخوام یا مرگم و بده یا یه خبر از مادر و خواهرم. 😭😭😭

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
خدا کنه دعام کنین 

حتما دعات میکنم گلم😘

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2728
آخی عزیزم خیلی ناراحت شدم برات انشالله ب هر چی میخوای برسی و زودتر ببینیشون

ممنونم تروخدا برام دعا کن .

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
۳ ساله شوهرم گفت قطع رابطه کنیم چون خواهر و مادرم دیگه بهش پول کمک نمیکردن البته مامانم آلزایمر داره ...

آخی الهی زود پیداش کنی

من برادرم باهامون قطع رابطه پیدا کرده الان شدیدم اعتیاد پیدا کرده یک هفته گریه کردم الآنم باخواهرای دیگه دنبال مشاور و ترکش هستیم البته خودش هنوزطرف مانمیاد فقط با یه خواهرم خوبه اون میره جلو باهاش حرف میزنم خیلی مغروره یه ازدواج خیییلی بد کرد که هم خودش و هم بچه‌هاش و هم جوانیش و تباه کرد بزرگترین آرزوم اینه برگرده به اون روزای قبل که یه آدم حسابی بود شوهر منم بشدت مخالف بود که پیگیر داداشم باشم جلوش وایسادم گفتم اول خانوادم بعدتو دیگه کوتاه اومد

2738

همسرم بگه دیگه دلخوری از خانواده خودم و خانواده تو ندارم و یک رابطه سالم خانوادگی داشته باشیم. از کوه غرورش بیاد پایین.

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......

بخوابم 

تو را دارم و داراے جہانم🖤تموم آرزوم اینہ برم حرم دلم واشہ بگم دستت درست آقا دیگہ دستم تو دستاشہ  تعریف من از عشق ہمان بود کہ گفتم؛ در بند کسے باش کہ در بند حسین است🤞🏻یه صلوات مهمونم می‌کنی مهربون؟؟  اللهم عجل لولیک الفرج 🕊️
آخی الهی زود پیداش کنی من برادرم باهامون قطع رابطه پیدا کرده الان شدیدم اعتیاد پیدا کرده یک هفته گر ...

خیلی سخته ندیدن عزیزترین کسان زندگیت شوهر من به من گفت یا من یا خواهر و مادرت منم از اونجایی که جایی برای برگشت نداشتم هیچی نگفتم ولیییی الان شدم یه آدم افسرده و مریض و تنها هیچ کس و ندارم باهاش حرف بزنم دلم گرفت برم پیشش همیشه این جور مواقع خواهرم بود با هم بیرون میرفتیم حرفام و گوش میداد خیلیییی مهربون بود سنگ صبورم بود ای خدا باعث و بانیش و لعنت میکنم.

2706