1822
1823
کیک و شیرینی، خونگیش خوبه!
1825

والله هزارو یک خبره 

یکیش اینه دخترم بلند بشه بدو بدو کنه کامل حرف بزنه

دلم یه دختر دیگم میخواد ولی میترسم از بارداری از بعدش ازتنهاییم از غربتم از اینکه نتونم به دختر سه سالم برسم بچم پیشرفت نکنه خدایا کمکم کن اگه خواستی یه صلوات برا سلامتی دخترمو برای ارامشو کارگشایی من بفرست😍

دخترم پاشه بگه مامان صب بخیر....😔

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤

واکسن کرونا

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

یکی که میخوامش بیاد بگه عاشقمه 😍😉

9.9.99 نیمه گمشدمو پیدا کردم وبه شادی ازدواج کردیم 😍😌 وبه خیلی از ارزوهام رسیدم خدایا شکرت 😘😘 خیلی مهربونه وخوش هیکل وبشدت عاشقمه منم خیلی دوستش دارم وضعیت مالیش هم خیلی خوبه یه خونه خوشگل هم داریم 😍😍 ویه مادر شوهر که عین مامانم دوسش دارم 😘😍😉اختلاف سنیمون ٤ساله منم دارم روانشناسی میخونم 😄در تاریخ۱۴۰۰.۷.۲  اومد خواستگاریم اون روز بهترین حال عمرمو داشتم ودر تاریخ ۱٤۰۱.٥.۳عقد کردیم 💏💑 وعروسیمون یک سال بعد صورت گرفت 🙊👰👫خدایا خوشی بالاتر از رسیدن به عشقم 😊😍😍خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا خودت حافظ ونگهدارمون باش💘💌💋💞 لطفا برای رسیدن به هدفم دعام کنین ـاین تویی که زندگیتو میسازی پس همین الان شروع کن یالا بلند شو 💪💪  عشقم کنارمه☺😍😉این تنها چیزیه که دارمه 😉😘💛💙💜💚❤💔💗❤💋💌💘💞💖💕💓💕💕    الهییی هیچ کسی غم نداشته باشه       همیشه شاد باشه     الهیییی همه به عشقشون برسن    هروقت دلتون گرفت یا ناراحت بودین بیاین باهام حرف بزنین دلداریتون بدم 💓❤💞💞💜💚💙💛   مهربان باش حتی اگه کسی قدر مهربونیتو ندونست    
1826
دخترم پاشه بگه مامان صب بخیر....😔

شما چرا من دخترم مشکل داره😔

دلم یه دختر دیگم میخواد ولی میترسم از بارداری از بعدش ازتنهاییم از غربتم از اینکه نتونم به دختر سه سالم برسم بچم پیشرفت نکنه خدایا کمکم کن اگه خواستی یه صلوات برا سلامتی دخترمو برای ارامشو کارگشایی من بفرست😍
1718