2726
سفارش شده که ۷ روزگی باشه ماهم ۷روزش که بود ختنه اش کردیم

مام می‌خواستیم 7 روزگی ختنه کنیم دکترا هیچ کجا قبول نکردن. ناچار 40 روزگی بردیم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببرم مطب خوبه یا دکتر بیارم خونه؟ وای غم عالم میگیره منو یعنی الانم دیره؟

فرق نداره

ببر مطب

نمیخواد حالا ب خودت استرس بدی

فقط نذار دیرتر بشه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

پسرمو سه ماهه ختنه کردیم یکی از آشناهامون دوقلوهاشو تو اوج کرونا خونگی ختنه کرد شما هم بهداشتو رعایت کنین زودتر ختنه کنین گناه داره طفلی هر چی بزرگتر میشه بیشتر متوجه میشه بیشتر میترسه

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
2728
حتما حتما برای ختنه ببرش متخصص جراحی کلیه و مجاری اداری .

جراحی کلیه و مجاری ادراری؟ مگه عمل قلب بازه

ببره پیش متخصص اطفال ک هر روز ختنه میکنخ و دستش رند شده تو این کار

منم پسرمو سه ماه بود ختنه کردیم بخاطر کرونا وتعطیلات عید دکتر تو تهران پیدانکردم بردیم شهرستان خونه مامانم موقع ختنه خودمم بالاسرش بودم انقد جیغ زد کبود شده بود تا چهل روزگی باید ختنه کرد بنظرم ختنه نکن بزار برسه ۱۸سالگی خودش بره چون واقعا سخته واسیب روحیش خیلی زیاده 

جراحی کلیه و مجاری ادراری؟ مگه عمل قلب بازه ببره پیش متخصص اطفال ک هر روز ختنه میکنخ و دستش رند شده ...

چرا جبهه می گیری ؟ ما تو اطرافمون چند مورد داشتیم که مثل شما حرفم به مسخره گرفتند ولی متاسفانه مجبور شدند ببرند دکتر جراح دوباره بچه رو ختنه کنه .

هرچی کوچیکتر بهتر. من دوتا داداشام و پسرعموم تقریبا ۱۰،۱۲ ساله بودن به فاصله چند روز باهم ختنه شدن ...

چقدر دیر ختنه کردین 

خجالت هم میکشیدن یا نه 

آخه سمت ما خیلی با بچه شوخی میکنن وقتی ختته میکنه

99/9/9.....
چقدر دیر ختنه کردین  خجالت هم میکشیدن یا نه  آخه سمت ما خیلی با بچه شوخی میکنن وقتی ختته ...

نه خجالت نمیکشیدن.

زیادم کسی شوخی نمیکرد یا حرف زشتی بزنه.

میزاشتن یه دوروز بگذره میرفتن دیدنشون.

برا دسشوییشونم بابام بغلشون میکرد.

البته داداشم کوجیک تر که بود ۴،۵ ساله منم ۷،۸ سالم بودباز یه مشکلی داشت نباید راه میرفت من کولش میکردم میبردم دم دسشویی خودش میرفت بر که میگشت باز من کولش میکردم میبردمش سرجاش

😔😔😞😞😑😑

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
چرا جبهه می گیری ؟ ما تو اطرافمون چند مورد داشتیم که مثل شما حرفم به مسخره گرفتند ولی متاسفانه مجبور ...

من گفتم ببره پیش متخصص کودکانی ک زیاد این کارو انجام داده و تبحر داره

روزی 100 تا بچه ختنه میکنه