1874
1823

عزیزم هر چی بزرگتر بشه برا سخت تر و دردناک تره. من پسرمو دوماهگی ختنه کردم. چرا اینقد گزاشتی دیر بشه

لطف کنین یه صلوات مهمونم کنین🙏😍😍😍تو دلم آشوبه 😔 خداخودش میدونه تو دلم چی میگذره🥺خدایاااا خودت کمک کن اونی ک میخوام بشه🤲

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825
عزیزم هر چی بزرگتر بشه برا سخت تر و دردناک تره. من پسرمو دوماهگی ختنه کردم. چرا اینقد گزاشتی دیر بشه

میترسم فکرش میکنم گریه م میگیره بنظرت چیکار کنم شوهرم میگه عید

میترسم فکرش میکنم گریه م میگیره بنظرت چیکار کنم شوهرم میگه عید

عید کرونا تموم میشه؟؟؟؟ ب نظرم هر چی زودتر ببر هم خودت راحت میشی هم اون طفل معصوم

لطف کنین یه صلوات مهمونم کنین🙏😍😍😍تو دلم آشوبه 😔 خداخودش میدونه تو دلم چی میگذره🥺خدایاااا خودت کمک کن اونی ک میخوام بشه🤲

کرونا چکار داره

ما ک ی هفته پیش بچه برادر شوهرمو ختنه کردیم

ببر مطب خصوصی ک احتمال وجود بیماری کمتر باشه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71.هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

هرچی کوچیکتر بهتر.

من دوتا داداشام و پسرعموم تقریبا ۱۰،۱۲ ساله بودن به فاصله چند روز باهم ختنه شدن خیلی بد بود هی دردداشتن.تازه دسشوییم میخواستن برن.

باز اینجوری لااقل دیگه راه نمیرن کوچیکن

😐
خوشبحالتون من میترسم اینم نمیزاره میگه زوده 

من بچم یکماهش بود ویکی دیگه سی روزه

خیلی خوبه چون بچه اس راحت جیش میکنه و نمیترس وزود هم دوروزه اوکی میشه

ولی بچه لزرگ راه میخواد بره یا جیشش رونگه میدارهاز ترس سوزش

خوشبحالتون من میترسم اینم نمیزاره میگه زوده 

این ص رو نشونش بده 

با عقل و منطق باش حرف بزن

هرچی جلو بره بچتون عاقل تر میشه

ممکنه آسیب روحی ببینه

از دکتر بترسه تا چند سال

یا شبا خواب بد ببینه

اصلا ممکنه رو آلتش حساس بشه 

یا هزار چیز دسگه

ه چی بچه تر باشه بهتره 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71.هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
1826
سفارش شده که ۷ روزگی باشه ماهم ۷روزش که بود ختنه اش کردیم

مام می‌خواستیم 7 روزگی ختنه کنیم دکترا هیچ کجا قبول نکردن. ناچار 40 روزگی بردیم

ببرم مطب خوبه یا دکتر بیارم خونه؟ وای غم عالم میگیره منو یعنی الانم دیره؟

فرق نداره

ببر مطب

نمیخواد حالا ب خودت استرس بدی

فقط نذار دیرتر بشه

پسرمو سه ماهه ختنه کردیم یکی از آشناهامون دوقلوهاشو تو اوج کرونا خونگی ختنه کرد شما هم بهداشتو رعایت کنین زودتر ختنه کنین گناه داره طفلی هر چی بزرگتر میشه بیشتر متوجه میشه بیشتر میترسه

برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
1899