2410
2553
عنوان

تفاوت شکایت ترک انفاق با نفقه

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 27 پست
اگر میخوای در زندگیت موفق بلشی تلاش کن برای طلاقت خواستی از تجربیات خودم بهت میگم انشاله مفید باش ...

ببخشید میشه بگین ازتجربیاتتون شاید بدردماهاخورد مایکی ازاشناهامون زن گرفت دودانگ خونه زد بنام خانمش وکلی سکه وطلا. ۳ماه بعدازدواج خانمه درخواست طلاق داد بااینکه مشکلی نداشتن فقط هوای گرفتن خونه و سکه هارو کرده چکارمیتونه بکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
پشیمونم از رفتارم  پشیمونم از طرز فکرم من کلی زمان برد تا خودمو اصلاح کردم الان میفهمم که یه ...

دقیقا من هن شوهرم توجه نمیکرد میگفت من سردم خیلی هم افتخارمیکرد ولی من۳سال تحنل کردم همه رفتارای بدخاتوادش وکم محلی شوهرم ولی اگر حداقل شوهرم پشتم بود اشکال نداشت اونم بدتر بود شوهرمن خیلی غرور داره خیلسییی حتی یکبارم نگفت پشیمونه به نظرت روزی میشه پشیمون شه

دقیقا من هن شوهرم توجه نمیکرد میگفت من سردم خیلی هم افتخارمیکرد ولی من۳سال تحنل کردم همه رفتارای بدخ ...

یکسری از مردها کله شق هستن

به تمام معنا .نفهم و بی شعور هستن

من نسبت به زنم .توجه کمتری داشتم .محبت داشتم .فقط کمتر بود

من تقریبا اولویتم زنم بود

اما یکسری خصلتهای بدم داشتم

مهم اینکه ادم گناهشو گردن بگیر و خودشو اصلاح کنه

مگه دنیا چند روزه

من به این نتیجه رسیدم که ادم باید با زنش عشق و حال کنه

2714

عجب شانسی دارم من تاز اومدم این تایپک طلاق رو دیدم.من خودم طلاق گرفتم مهریمو گذاشتم اجرا 2سکه پیش و هر10 ماه یک سکه اول قرار بود 14سکه بده به خاطر مادر اشغالش زد زیر توافق کلا 2سال درگیر بودم اخرش هم 4سکه گرفتم و 510سکه رو بخشیدم عوضش وکالت طلاق رو گرفتم.

فرقش اینه که ترک انفاق کیفریه و شرط داره تا بتونی ترک انفاق شکایت کنی و شرطشش اینه که هم باید شوهرت درامد داشته باشه و هم باید تمکین کرده باشی و حتی اگر این دو شرط رو داشته باشی مجازاتش تو دادگاه تجدید نظر تعلیق میشه اگر بار اولش باشه پس بهتره که شکایت نفقه حقوقی انجام بدی