2410
2553
عنوان

تفاوت شکایت ترک انفاق با نفقه

587 بازدید | 27 پست

بچه هاکسی میدونه تفاوتش چیه؟واینکه ماقراربود توافقی جدابشیم ولی ازبس توهین کردن وفحش دادن من زدم زیرش حالا دارم قانونی میرم جلو واینکه اکثرجاهازمو فروختم واین شکایتم مبخوام بکنم که نه خونه ای دارم نه وسیله ای تهیه نن تازندگی کنم دیشبم که رفتم بنگاه ببینم شوهرم کلید خونه رو پس داده میگفت شوهرم خیلی خوشحال بوده چون فک میکرده توافقی هست وزودی تموم میشه حالانمیدونم قانونی براش سختتره یا توافقی با تقریبا ۸تاسکه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
توافق چیه پدرشو دربیار من مردها رو میشناسم در این مورد .کوتاه بیایی .بخدا راس میگم.بعدا بهت میخند ...

بخدااااا همین اینقدرموقع جاهاز اوردن فحش دادن که نن زدم زیرش بعداینقدرذوق میکرد هم حلسه مشاوره هم موقع جاهازاوردن موقع جاهاز بردن به خواهراش میکفت بیاین بریم من که دارم چندتاسکه پرت میکنم جلو این منم ازاون شب تصمیم گرفتم قانونی بزم جلو حالا به نظرت خوشحال میشه من قانونی میرم جلو؟چون میگفت سالی یه سکه بیشتر نمیدم

2714

ترک انفاق کیفریه ک مربوط ب مطالبه نفقه حالِ و مجازات حبس داره...مطالبه نفقه دعوای حقوقیه ک نفقه معوقه و جاریه هم میتونی مطالبه کنی 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
بخدااینقدر ذوق میکردن اخه کارش خوبه حقوق ثابت داره بعد من چندتاپزشک قانوتی هم دارم ازش

اگر میخوای در زندگیت موفق بلشی

تلاش کن

برای طلاقت خواستی از تجربیات خودم بهت میگم

انشاله مفید باشه

بخدااااا همین اینقدرموقع جاهاز اوردن فحش دادن که نن زدم زیرش بعداینقدرذوق میکرد هم حلسه مشاوره هم مو ...

اینجوری هم برات سخته. اگه ب خواهراش این حرفو زده داشته میسوخته ۸تاسکه هم صدتومن میشه اگه نداره همینجوری جدابشی بهتره اونجوری ممکنه طلاقت نده تااخر بازم باخانوادت مشورت کن

2706