2733
2734
عنوان

کسایی ک تحصیکرده هستن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 50 پست
خوب اين شرايط از نظر اطلاعاتي چطور رشته تاپ بياره بعد منظورت از تاپ پزشكي هست؟  دليلت براي ان ...

خب میدونی حداقلش میخوام ب چیزی ک ارزومه برسم دست خودم نیست چندین ساله فکرم مشغوله 

اخه پسره همکاره شوهرمه وقتی گفت با یه ولعی گفت شوهرم.انگار خیلی بالابوده گفتم انتظار داشتم با این تع ...

بنده خدا ۴۵ شده 

خراب که نکرده

شاید سرجلسه استرس گرفتتتش یا فشارش افتاده صبر کرده ریکاوری شه 

اصولا رتبه های یک تا صد از لحاظبارعلمی و تلاش تفاوت آنچنانی باهم ندارن فقط شرایط سرجلسه ممکنه روشون اثر بزاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زمانیکه چیزی رو بعنوان هدف قرار بدی، سن ملاک نیست و هر سختی بهش می ارزه. اطراف خودم کسایی که رشته ه ...

میدونم خیلی خیلی سخته از بچگی ب چیزایی ک سخت بوده داشتنش فکرمیکردم توش ب شکستم خوردم اما حسرت نشده دیگه ولی باز میگم نکنه بخونم نشه ابروم پیش شوهرم بره

2728
میدونم خیلی خیلی سخته از بچگی ب چیزایی ک سخت بوده داشتنش فکرمیکردم توش ب شکستم خوردم اما حسرت نشده د ...

این چیزا آبروریزی نیست

فقط اینکه واقعا شرایطش داری اینکارو انجام بده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
بنده خدا ۴۵ شده  خراب که نکرده شاید سرجلسه استرس گرفتتتش یا فشارش افتاده صبر کرده ریکاوری شه& ...

ن خب حتی پدرش کل همکارارونهار داده😁

منظورم اینه اون بااین تلاشی ک کرده رتبه ش این شده ولی من بااین شرایط 50هزارم نمیشم

اره متاسفانه تجربی خواهان زیاد داره چند ساعت میخوندی گلم

نخوندم گلم،دوسه روزخوندم بعدش نظرم عوض شدبرای جای دیگه شرکت کردم،الان مشغول تحصیلم.

من فکرمیکردم سالهابایدیکی یکی سپری شوندتاهربارآدم یک سال بزرگترشود..امااینطورنیست.این اتفاق  دریک شب رخ میدهد.
2738
شرایطمو گفتم🙆 فقط خواستم شما راهنمایی کنید و اپ پاکی روبریزید تو سرم

منظورم اینه که اگر کسی هست که روزی ۱۰ ساعت بچه ها نگه داره و وقتتو واسه غذا پختن و تمیز گردن و مهمونی رفتن و  اومدن و ... نذاری

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706