2726
عنوان

کسایی ک تحصیکرده هستن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 50 پست
شرایطمو گفتم گلم میدونم بیشتر از این نمیتونم اخه بچه دومم هنو نیست وقتی بیاد نمیدونم چقد درگیرشم&nbs ...

بله  درکت میکنم با بچه اما از نظر منه مشاور روزی دوساعت کاری نمیتونه بکنه

بلخشید واقعیت و گفتم نمیخام روحیت و خراب کنم و خانوم ها لطفا ریپلای نزنید بگید چرا نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 😐

MDC STUDENT

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم متفاوته  مثلا من دختر دوست مامانم 4 ساله پشت کنکوره امثال معلوم نیست چه گندی زده صداشو د ...

اخه این ادمی ک من میگم کلا تفریحشم کتاب خوندن بود 

ولی خب مفید خوندن با زیاد خوندن فرق داره بعدم نمیدونم چقد ذهنم میمونه من فراموشی گرفتم نمیدونم چرا

خوب اين شرايط از نظر اطلاعاتي چطور رشته تاپ بياره

بعد منظورت از تاپ پزشكي هست؟ 

دليلت براي انتخاب اين هدف چيه؟ خيلي روي اين قضيه دقت كن چون تلاش كني نشه شديد افسرده ميشي 

نشدني نيست اما كار سختيه و نياز به ابزار داره شنيدي ميگن سنگ بزرگ نشونه نزدنه؟ اين با دست درسته ولي با ابزار امكانپذيرهولي بايد دقت كني روح و روان خودت و بچه هات اين وسط نبازي

من باشم بيشترفكر ميكنم به دليل انتخابم و چيزي انتخاب ميكنم كه قلبي بهش گرايش دارم 

2728

زمانیکه چیزی رو بعنوان هدف قرار بدی، سن ملاک نیست و هر سختی بهش می ارزه.

اطراف خودم کسایی که رشته های خوب تجربی قبول شدن تو این چند سال در روز بالای ۱۰ساعت درس خوندن. یعنی طوری که  کلا ساعت نیم ساعت از اتاق درمیومدن طی روز!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
اخه این ادمی ک من میگم کلا تفریحشم کتاب خوندن بود  ولی خب مفید خوندن با زیاد خوندن فرق داره بع ...

عزیزم روزی ۲ ساعت مفید یه درسم نمیتونی بخونی کاری ب مفید بودنش نداشده باش

MDC STUDENT
رویایی فکر نکنیم کنکور الان فقط رقابت درسی نیست رقابت هوش و پوله! من که روزی ده ساعت هم ب ...

چرا ؟

درسته ک پولی شده من یمقدار پول دارم ولی خب کافی نبست پول کلاس کنکور ب کنار پول ی عالمه ام باید کتاب بخری منم ک وقت ندارم موندم توش مشاوره هام ک فقط پول میگیرن

اخه این ادمی ک من میگم کلا تفریحشم کتاب خوندن بود  ولی خب مفید خوندن با زیاد خوندن فرق داره بع ...

😂😂😂چه  حرفیه اخه شاید هوشسو نداشته طرفتون 

یا درست مطالعه نمیکرده تکنیکای تست زنی تون اوکی باشع 😂😂

هرکی تفریحشم مطالعس دلیل نمیشع تاپ باشع

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁

آره عزیزم ارزش داره ولی بااین دوساعت خوندنافکرنکنم چیزی بشه،من خودم رشته ام تجربی بود،تعارف که نداریم جدن سخته من اون سال که میخواستم کنکوربدم حال روحیم مناسب نبود،خوندم برای انسانی.تجربی چون بچه های ریاضی هم کنکورشومیدن داوطلبش زیاده

من فکرمیکردم سالهابایدیکی یکی سپری شوندتاهربارآدم یک سال بزرگترشود..امااینطورنیست.این اتفاق  دریک شب رخ میدهد.
بنظرت راه درست چیه

خودت و باید وقف بده شب ها تا صبح بیدار بمون روزا هر زمان که خواب هستن بخاب توعم در کنارشون والا کمه گلم شاگرد داشتم امسال از سال اولش روزی ۹ میخوند سال دوم ۱۳ سال سوم ۱۵ رتبشم ۳ رقمی سد خداروشکر اما میخام بگم بهت که کمه

MDC STUDENT
😂😂😂چه  حرفیه اخه شاید هوشسو نداشته طرفتون  یا درست مطالعه نمیکرده تکنیکای تست زنی تون ...

اخه پسره همکاره شوهرمه وقتی گفت با یه ولعی گفت شوهرم.انگار خیلی بالابوده گفتم انتظار داشتم با این تعریفایی ک کردی جزو ده نفر اول بشه اونم رشته انسانی ک میگی باباش حافظروحفظه 

2706