2726
عنوان

کسایی ک تحصیکرده هستن بیان

304 بازدید | 50 پست

سلام

اگه 29سال داشته باشین و یه بچه 3ساله و یه دونه ام تو راهی داشته باشین و قصدکنید برای درس خوندن برای کنکور اونم دوسال دیگه 

بارشته ای ک تغییر دادین ب رشته تجربی

و هیچی ام از این رشته تو برخی کتابا نمیدونید 

و فقط پیش تجربی روگذرونده باشین 

و اطلاعات  درمورد سالای قبل صفر باشه چون نخوندین 

بنظرتون تو رتبه برتری چقدموفق میشید؟؟؟

کاری ب تلاش ندارم تو این دوسال شاید روزی دوساعت بتونید درس بخونید

بنظرتون تو سن 31یا 32سالگی قبول شدن تو رشته تاپ ارزش داره؟

کلا راهنمایی کنید 

اره عزیزم چرا که نه

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁

اگه رشته واقعا تاپ قبول بشی اره ارزش داره

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی با درس نخوندن خو آدم چه جوری تاپ قبول شه؟ولی اگه واقعا مفید روزی دو ساعت بخونی احتمالا رتبه خوب میاری

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2728
اره عزیزم چرا که نه

میدونی اونایی ک چند ساله میرن کلاس کنکور رتبه هاشون افتضاح شده یا اونقدی نشده ک دلشون میخواد یا مثلا ی نفر رشته انسانی بعد این باباش خیلی بهش میرسه ولی رتبه45شده انتظار داشتم ده نفر اول باشه 

ولی با درس نخوندن خو آدم چه جوری تاپ قبول شه؟ولی اگه واقعا مفید روزی دو ساعت بخونی احتمالا رتبه خوب ...

میدونی بچه هاروک میبینم انقد دارن تلاش میکنن ورتبه اینجوری میارن سردمیشم

میدونی اونایی ک چند ساله میرن کلاس کنکور رتبه هاشون افتضاح شده یا اونقدی نشده ک دلشون میخواد یا مثلا ...

عزیزم متفاوته 

مثلا من دختر دوست مامانم 4 ساله پشت کنکوره امثال معلوم نیست چه گندی زده صداشو در نیاورده

بعد من خودم دوسال جهشی پسر خالم سه سال جهشی سال اول هوشبری قبول شد بدون اینکه سهمیه داشته باشع یا  زیادم کلاس کنکور نرفت پشت کار خودت بستگی داره

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
عزیزم تو این دوسال روزی ۳ ساعتم به جای دوساعت بخونی فایده نداره حداقل روزی ۷ کم کم باید بخونی 

شرایطمو گفتم گلم میدونم بیشتر از این نمیتونم اخه بچه دومم هنو نیست وقتی بیاد نمیدونم چقد درگیرشم 

بستگی داره چقد فکرتون آزاد باشه 

تو اون دو سه ساعتی که درس میخونین 100 درصد تمرکز روی درس داشته باشین یا نه 

زندگی متاهلی امروز تو ایران سلب تمرکز کنه

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس

رویایی فکر نکنیم کنکور الان فقط رقابت درسی نیست رقابت هوش و پوله!

من که روزی ده ساعت هم بخونم عمرا اگه قبول بشم 

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
خب ترسم همینه چون من باره علمی ندارم یاپیش زمینه برای رشته ندارم چیکارکنمش

خب عزیزم باید درس بخونی دیگه تو هوا که نمیاد رشته تاپ

2706