1874
1823
عنوان

کسایی ک تحصیکرده هستن بیان

296 بازدید | 50 پست

سلام

اگه 29سال داشته باشین و یه بچه 3ساله و یه دونه ام تو راهی داشته باشین و قصدکنید برای درس خوندن برای کنکور اونم دوسال دیگه 

بارشته ای ک تغییر دادین ب رشته تجربی

و هیچی ام از این رشته تو برخی کتابا نمیدونید 

و فقط پیش تجربی روگذرونده باشین 

و اطلاعات  درمورد سالای قبل صفر باشه چون نخوندین 

بنظرتون تو رتبه برتری چقدموفق میشید؟؟؟

کاری ب تلاش ندارم تو این دوسال شاید روزی دوساعت بتونید درس بخونید

بنظرتون تو سن 31یا 32سالگی قبول شدن تو رشته تاپ ارزش داره؟

کلا راهنمایی کنید 

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در دنیا هیچ چیز ارزش نگرانی ندارد. " وقتی رویای زیبایی مثل خدا ساکن قلبت باشد🌷

اره عزیزم چرا که نه

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁

اگه رشته واقعا تاپ قبول بشی اره ارزش داره

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ولی با درس نخوندن خو آدم چه جوری تاپ قبول شه؟ولی اگه واقعا مفید روزی دو ساعت بخونی احتمالا رتبه خوب میاری

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

اره عزیزم چرا که نه

میدونی اونایی ک چند ساله میرن کلاس کنکور رتبه هاشون افتضاح شده یا اونقدی نشده ک دلشون میخواد یا مثلا ی نفر رشته انسانی بعد این باباش خیلی بهش میرسه ولی رتبه45شده انتظار داشتم ده نفر اول باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1825
اگه رشته واقعا تاپ قبول بشی اره ارزش داره

خب ترسم همینه چون من باره علمی ندارم یاپیش زمینه برای رشته ندارم چیکارکنمش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ولی با درس نخوندن خو آدم چه جوری تاپ قبول شه؟ولی اگه واقعا مفید روزی دو ساعت بخونی احتمالا رتبه خوب ...

میدونی بچه هاروک میبینم انقد دارن تلاش میکنن ورتبه اینجوری میارن سردمیشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی اونایی ک چند ساله میرن کلاس کنکور رتبه هاشون افتضاح شده یا اونقدی نشده ک دلشون میخواد یا مثلا ...

عزیزم متفاوته 

مثلا من دختر دوست مامانم 4 ساله پشت کنکوره امثال معلوم نیست چه گندی زده صداشو در نیاورده

بعد من خودم دوسال جهشی پسر خالم سه سال جهشی سال اول هوشبری قبول شد بدون اینکه سهمیه داشته باشع یا  زیادم کلاس کنکور نرفت پشت کار خودت بستگی داره

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
عزیزم تو این دوسال روزی ۳ ساعتم به جای دوساعت بخونی فایده نداره حداقل روزی ۷ کم کم باید بخونی 

شرایطمو گفتم گلم میدونم بیشتر از این نمیتونم اخه بچه دومم هنو نیست وقتی بیاد نمیدونم چقد درگیرشم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بستگی داره چقد فکرتون آزاد باشه 

تو اون دو سه ساعتی که درس میخونین 100 درصد تمرکز روی درس داشته باشین یا نه 

زندگی متاهلی امروز تو ایران سلب تمرکز کنه

فقط محو اونایی ام که در جواب سوال استارتر میان میگن نمیدونم. الان مثلا کمکش کردی؟😕قبل از تاریخ 99/9/9 به خواسته م رسیدم. اصن چه معنی داره همون تاریخ باشه 😒❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره 

رویایی فکر نکنیم کنکور الان فقط رقابت درسی نیست رقابت هوش و پوله!

من که روزی ده ساعت هم بخونم عمرا اگه قبول بشم 

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
خيلي ارزش داره، شما كه سن تون بالا نيست

چرا دیگ هررشته ای قبول شم ده سال دیگش میشم40😣😞

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب ترسم همینه چون من باره علمی ندارم یاپیش زمینه برای رشته ندارم چیکارکنمش

خب عزیزم باید درس بخونی دیگه تو هوا که نمیاد رشته تاپ

1794
شرایطمو گفتم گلم میدونم بیشتر از این نمیتونم اخه بچه دومم هنو نیست وقتی بیاد نمیدونم چقد درگیرشم&nbs ...

بله  درکت میکنم با بچه اما از نظر منه مشاور روزی دوساعت کاری نمیتونه بکنه

بلخشید واقعیت و گفتم نمیخام روحیت و خراب کنم و خانوم ها لطفا ریپلای نزنید بگید چرا نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 😐

♡__________♡
عزیزم متفاوته  مثلا من دختر دوست مامانم 4 ساله پشت کنکوره امثال معلوم نیست چه گندی زده صداشو د ...

اخه این ادمی ک من میگم کلا تفریحشم کتاب خوندن بود 

ولی خب مفید خوندن با زیاد خوندن فرق داره بعدم نمیدونم چقد ذهنم میمونه من فراموشی گرفتم نمیدونم چرا

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خوب اين شرايط از نظر اطلاعاتي چطور رشته تاپ بياره

بعد منظورت از تاپ پزشكي هست؟ 

دليلت براي انتخاب اين هدف چيه؟ خيلي روي اين قضيه دقت كن چون تلاش كني نشه شديد افسرده ميشي 

نشدني نيست اما كار سختيه و نياز به ابزار داره شنيدي ميگن سنگ بزرگ نشونه نزدنه؟ اين با دست درسته ولي با ابزار امكانپذيرهولي بايد دقت كني روح و روان خودت و بچه هات اين وسط نبازي

من باشم بيشترفكر ميكنم به دليل انتخابم و چيزي انتخاب ميكنم كه قلبي بهش گرايش دارم 

Think of the happiest thing, there’s a neverland watiting for you

زمانیکه چیزی رو بعنوان هدف قرار بدی، سن ملاک نیست و هر سختی بهش می ارزه.

اطراف خودم کسایی که رشته های خوب تجربی قبول شدن تو این چند سال در روز بالای ۱۰ساعت درس خوندن. یعنی طوری که  کلا ساعت نیم ساعت از اتاق درمیومدن طی روز!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
1899