1822
1823

وای دقیقا👌🏻😂

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 

انگار ن انگار اول مهره 

همه چی عوض شده 

فقط محو اونایی ام که در جواب سوال استارتر میان میگن نمیدونم. الان مثلا کمکش کردی؟😕قبل از تاریخ 99/9/9 به خواسته م رسیدم. اصن چه معنی داره همون تاریخ باشه 😒❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره 

خاطره ای پراز فقر داشتم ...کلاس سوم ابتدایی بودم آبجینم کلاس پنجم بود بچه هارو میبردن ماسوله اردو  ما پول نداشتیم بریم نه لیاس درست حسابی .همه تیپ زده بودن .تا اتوبوس راه افتاد منو آبجیم فقط گریه میکردیم انقد گریه کرده بودیم خواب افتاده بودم ..بچه گی من فقط فقر بود 

۹۹/۹/۹بهترین روز زندگیم ....برام دعا میکنید امسال مامان بشم .خداجونم یه نی نی تپل مپل بامزه سالم میخوام 👧👦

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

انگار ن انگار اول مهره  همه چی عوض شده

من متنفر بودم از روز 31 ام شهریور و آهنگ باز آمد بوی ماه مدرسه

هر وقت میشنیدم میزدم زیر گریه

شبایی هم که فرداش باید میرفتم مدرسه تا صبر بیدار بودم و غصه میخوردم.

1825
خاطره ای پراز فقر داشتم ...کلاس سوم ابتدایی بودم آبجینم کلاس پنجم بود بچه هارو میبردن ماسوله اردو &n ...

الهی عزیزم🥺😢

درک میکنم منم خیلی از اردو هارو(در واقع اردوهای خوب رو) بخاطر همین پول نداشتن نرفتم مگر چندتا که ارزون بود....☹

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 
خاطره ای پراز فقر داشتم ...کلاس سوم ابتدایی بودم آبجینم کلاس پنجم بود بچه هارو میبردن ماسوله اردو &n ...

الان دیگه بهش فکر نکن خدا بزرگه 

9.9.99 نیمه گمشدمو پیدا کردم وبه شادی ازدواج کردیم 😍😌 وبه خیلی از ارزوهام رسیدم خدایا شکرت 😘😘 خیلی مهربونه وخوش هیکل وبشدت عاشقمه منم خیلی دوستش دارم وضعیت مالیش هم خیلی خوبه یه خونه خوشگل هم داریم 😍😍 ویه مادر شوهر که عین مامانم دوسش دارم 😘😍😉اختلاف سنیمون ٤ساله منم دارم روانشناسی میخونم 😄در تاریخ۱۴۰۰.۷.۲  اومد خواستگاریم اون روز بهترین حال عمرمو داشتم ودر تاریخ ۱٤۰۱.٥.۳عقد کردیم 💏💑 وعروسیمون یک سال بعد صورت گرفت 🙊👰👫خدایا خوشی بالاتر از رسیدن به عشقم 😊😍😍خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا خودت حافظ ونگهدارمون باش💘💌💋💞 لطفا برای رسیدن به هدفم دعام کنین ـاین تویی که زندگیتو میسازی پس همین الان شروع کن یالا بلند شو 💪💪  عشقم کنارمه☺😍😉این تنها چیزیه که دارمه 😉😘💛💙💜💚❤💔💗❤💋💌💘💞💖💕💓💕💕    الهییی هیچ کسی غم نداشته باشه       همیشه شاد باشه     الهیییی همه به عشقشون برسن    هروقت دلتون گرفت یا ناراحت بودین بیاین باهام حرف بزنین دلداریتون بدم 💓❤💞💞💜💚💙💛   مهربان باش حتی اگه کسی قدر مهربونیتو ندونست