2733
2734
عنوان

بیبی چک مثبت و حس پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 1150 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هوووو حالا حالاها از این دردا داری😅ماه های اول همینجوره دیگه. 

وای نگو فکر کنم  موقع شنیدن صدای قلبش سکته کنم 🥳 وای خدا یعنی می‌شنوم تو رو خدا دعا کنین واسم

2731
وای نگو فکر کنم  موقع شنیدن صدای قلبش سکته کنم 🥳 وای خدا یعنی می‌شنوم تو رو خدا دعا کنین واسم

انشالله عزیزم. آره منم خیلی ذوق زده بودم قلب خودم اومد تو دهنم😁😁خیلی حس خوبیه

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

حالت‌هاوحس پریودی هر ماه تو بارداری دارن بعضیا. من 7 ماهمه و تاریخ پریود هرماه میرسه همون درد پری دارم خاهر شوهرم که تا 4 ماه خیلی معمولی پریود هم میشد😐 دختر عموش هم تا6 ماهگی باردار بود پریود میشد نمی‌دونست بارداره 😑😐😑😐 از حرکات بچه شک کرده بود. خانواده شوهرم عجیب غریبن😑

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
2738
وای نگو فکر کنم  موقع شنیدن صدای قلبش سکته کنم 🥳 وای خدا یعنی می‌شنوم تو رو خدا دعا کنین واسم

اووووه حالا تا آخر ماه ۹ موضوع برا دلنگرانی و سکته زیاد داری...

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
حالت‌هاوحس پریودی هر ماه تو بارداری دارن بعضیا. من 7 ماهمه و تاریخ پریود هرماه میرسه همون درد پری دا ...

یادم اومد بگم دقیقا وقتی زایمان می کنه پریود قطع میشه تا وقتی بچه رو از شیر بگیره 😑😐🙄بخدا راست میگم ارثی از خاله هاش

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
حالت‌هاوحس پریودی هر ماه تو بارداری دارن بعضیا. من 7 ماهمه و تاریخ پریود هرماه میرسه همون درد پری دا ...

عجب🥺 واقعا عجیبه ها ولی شش ماه باردار باشی ندونی هم خوبه ها بدون استرس بیشتر مسیر رو رفته آدم😍

اووووه حالا تا آخر ماه ۹ موضوع برا دلنگرانی و سکته زیاد داری...

وایییییی⁦☹️⁩ میدونی چیه من چون خودم زایشگاه کار میکنم خیلی موردای عجیب دیدم و نگرانی مامانا رو میدیدم واسه همینه که میگم نکنه واسه منم همینجوری بشه مثلا شیاف رو اصلا فکرشو نمی‌کردم خودم یه روز مصرف کنم 😟 ولی دیگه می‌خوام مثبت فکر کنم😍😍😍😍

2706