1874
1823
عنوان

بیبی چک مثبت و حس پریود

330 بازدید | 55 پست

سلام چرا آخه من با وجود این که بیبی مثبت شده بازم نگرانم و هنوز حس پریود دارم مثل قبل پریود هم گلاب به روتون اسهال دارم و هم استخوان ران پای راستم درد میگیره و درد زیر شکم میترسم دستشویی برم شیافم دیشب تموم شد لکه بینی دیگه ندارم ولی انگار ترشح دارم کسی همچین تجربه ای داشته ⁦☹️⁩

تعداد رای : 15
نظرسنجی
میشه ببی مثبت بخاطر عفونت باشه؟
2
13%
چرا انقد استرس اخه؟
13
86%

خب اصلش همینجوریه دیگه، این دردا بخاطر تغییرات تو رحم هست

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز ۹۹/۲/۲۵ قشنگ ترین صدای عمرم، صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جوجه خوشگلم😍😍💋💋💋💋💋💋  امروز۹۹/۵/۱ فهمیدم یه گل پسر سالم دارم😍۲۵۰گرمی خوشگلمممم😘😘😍مامان فدات بشه.واس دیدن روی ماه کوچولوت من و بابایی لحظه شماری میکنیم 😍ای خدای مهربونم هدیه ات رو سالم به دستم برسون 🌹خدایا دل همه منتظرا رو شاد کن🤲😍 اللهم صل علی محمد و آل محمد

طبیعی ه.ب مرور از بین میره.

مبارک باشه  

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهرگانم...عزیز دل مامان و بابا...خوش اومدی تو دلم...من و بابا و داداش رادمهر منتظرتیم...بوس بوس من...انشاالله دامن همه منتظرا زووود زوووود سبز بشه. از همه کسایی ک برام دعا کردن سپاس گذارم.دستشون رو میبوسم.خواهرا اگه میشه برام صلوات بفرستید توروخدا...عدد بارداریم پایینه...دعا کنید خدا بهم بچه دومم رو هم ببخشه...  دعاهای شما معجزه اس...خدا رو شکر خدا نور چشممون رو صحیح و سالم داد بهمون...دعا کنید ببخشه بهمون پسرمون رو...و اینکه سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و عاقبت ب خیر باشه...خدایا دعای مادر در حق فرزند گیراس...تو رو ب حق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیر و چاره ساز باشه برا مردم.قدم تو راه اصلاح امور مردم برداره.آمیییین امروز ۱۸آذر ۹۸ سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم بره تو دلی منننن  )بعدش گفتم پسر مامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه...یکی دیگه ام زدی و مامان از رو دلش احساس کرد ضربه ات رو...باز گفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی...ب نظرتون رییس کیه؟؟؟؟؟مامان یا نی نی؟  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883
مبارک باشه عزیزم. علائم بارداری و پریودی مثل هم هست الکی نگران نباش، استرس خوب نیست برات عزیزم. می ت ...

دکتر که باید شنبه برم 😥 قبلا از داده بودم اینو واسه دل خودم زدم مطمئن شم 

ده روزه آخه رحم آماده نشد🧐

هوووو حالا حالاها از این دردا داری😅ماه های اول همینجوره دیگه. 

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز ۹۹/۲/۲۵ قشنگ ترین صدای عمرم، صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جوجه خوشگلم😍😍💋💋💋💋💋💋  امروز۹۹/۵/۱ فهمیدم یه گل پسر سالم دارم😍۲۵۰گرمی خوشگلمممم😘😘😍مامان فدات بشه.واس دیدن روی ماه کوچولوت من و بابایی لحظه شماری میکنیم 😍ای خدای مهربونم هدیه ات رو سالم به دستم برسون 🌹خدایا دل همه منتظرا رو شاد کن🤲😍 اللهم صل علی محمد و آل محمد
کی مثبت شده تستون؟من یادمه قبل اینکه بی بی چک بذارم کاملا حس پریود داشتم ولی گویا از علائم اولیه اس

من قبل پریود حالت تهوع داشتم چون تمام همکاران من ماما هستن بهم گفتم برو از بده اینه که یک هفته مونده به پریود از دادم بتا بود ۲۰۰ ولی با لکه بینی یک شهریور آخرین پریودمه دیگه گفتم بیبی چک بزنم خیالم راحت سه همین نیم ساعت پیش زدم

1794
هوووو حالا حالاها از این دردا داری😅ماه های اول همینجوره دیگه. 

وای نگو فکر کنم  موقع شنیدن صدای قلبش سکته کنم 🥳 وای خدا یعنی می‌شنوم تو رو خدا دعا کنین واسم

1899