2733
2734
عنوان

بیایید بگید کی شوهرش نمیزاره

| مشاهده متن کامل بحث + 845 بازدید | 69 پست
من تو فالورام تک تک همکلاسی و هرچی پسر بود چ فامیل و ..آنفالو کردم بعد گاهی عکس میزاشتم اونم عکس منا ...

پسرا كلا ده نفر اينطورن اونم فاميل مثل پسرعمو عمه و دايي و داداششم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو خودت نخواستی بخوابی ولی اون میخواست بخوابه ولی ب خاطر تو نخوابید. خوبه از خودت متوجه شدم ک کل روز ...

راستش ديدم خيلي عصبانيه و خيلي ناراحت شد ديگه نتونستم اروم بشينم زنگ و حرف ك يكم اروم بشه

2728

اینجاتاپیک زدی ک بقیه نظرشونوبگن، ناراحت نشی ولی معلومه خیلی نازنازی هسی، میدونی چراچون ادم بامنطق وعاقل خودش میدونه این بحثاخیلی ابکیه وارزش نداره ک زندگیوتلخ کنه، دوماواقعانمیبینی تواینستاچخبره، چ عکسایی ک پخش نشده.یکیومیشناختم همنطوری عکس بدون روسری و.. ازخودش میذاشت یکی اومده بودعکسشوورداشته بود، سره عکسشوگذاشته بود روی ی عکسی ک بدنه ل خ ت ه، بعدپخشش کرد، نمیدونی قیامت شد، دختره بیچاره شدابروش رفت، اون یارورو پلیس بعدچندوقت پیداکردولی کاری ک نبایدمیشدشد. پ خاهشا بزرگ شو

لایک نکن، اعلاناتم پره🤕🥴، براعکسا تگم کنین🤩🥰
فقط رو عکسه؟ روی پوشش و حجاب و کار بیرون و بیرون رفتن تنهایی و با پسر صحبت کردن و ....حساس نیس؟

نه عزيزم 

باز مشكل داره 

پوشش ن زياد يني درحد عادي 

دانشجوم مشكل نداره با اين موضوع 

اما ميگه دوس ندارم شاغل بشي 

تنها نميزاره برم بيرون ميگه يكي بايد باعات باشه خواهي مادري دوستي من خُلاصه فقط تنها نباشم با دوستام شب تشيني بيرون رفتن تفريح با دوستا رو كار نداره البته به جز مسافرت مجردي 

عزيزم خيلي ديگه غيرتيه☹️

خیلی غیرتی بودن ینی نزاره از خونه بیای بیرون که مردا نگات نکنن خونه نشین بشی این مشکل به حساب نمیاد اما اگه نمیزاره عکس از پشت سرت که صورتت معلوم نیس و از پشت مثلا مانتوت کوتا نیس معقوله بزاری شاید زیاد غیرتی شدنه ولی بهتره واسه این چیزا خودتو اذیت نکنی بخاطر تا 3 شب بیدار بوده با اینکه کار داشته فردا میتونست یه چیزیو بهانه کنه بره بخوابه گل بی عیب خداست هرکس یه مشکلی داره دیگه توام باهاش کنار بیا کوتا بیا تا اگه ازت یه توقعی داشت و تو اونی ک اون میخاست نبودی اونم کوتا بیاد نمیشه یه شبه شخصیت آدما رو عوض کرد که باید اون چیزای مهم که اصله برات مهم باشه اونا اگه خوب بود بقیشو نبینی اینم همینجوره دیگه❤️

https://abzarek.ir/service-p/msg/669607
2738
يني دوستاي دبيرستان و دانشگاه و فاميل  پسر هم ده تا شايد باشن اونم پسرعمو داداشش دايي هستن حر ...

نه این خب نرمال نیس بخواد طرفو بکشه از غیرت زیاد باهم حلش کنین یا برین مشاوره همین تیکه که میگه دوس پسرش یا فلان و میکشم زیادیه

https://abzarek.ir/service-p/msg/669607
فقط اینایی که می‌گن شوهر من هم  نمی‌ذاره پس اشکال نداره 🤣 دوستان قانون برده‌ داری خیلی وقته ل ...

تو خوش باش با آزادیت

همچنین آزادی بیانت..خانم محترم ب چه حق این الفاظ رو بمون نسبت میدی

اینجاتاپیک زدی ک بقیه نظرشونوبگن، ناراحت نشی ولی معلومه خیلی نازنازی هسی، میدونی چراچون ادم بامنطق و ...

لوس هستم اما خب من خانواده ام كاري باهام نداشتن بابام خبر داره من عكس ميزارم هيچوقت هم چيزي نگفته 

بعد عزيز من پيج من شخصيته هركسي راه نميدم اينايي ك ازشون مطمنم 

خیلی غیرتی بودن ینی نزاره از خونه بیای بیرون که مردا نگات نکنن خونه نشین بشی این مشکل به حساب نمیاد ...

نه عزيزم الان هم پروفايل اينستا و واتم عكس خودمه  چيزي نگفته سر اونا 

من ي شهر غير شهر خودمون دانشجو ام كاري هم نداره ميرم چند روز ولي خب رو اين موضوعً حساسه 

2706