2703
2553
عنوان

بیایید بگید کی شوهرش نمیزاره

845 بازدید | 69 پست

من عکس از خودم میزارم پست استوری امشب باز گذاشتم و  منو نامزدم دعوای شدید کردیم 

بعد گفتش میخوام بخوابم ساعت پنج باید میرفت سرکار از صب هم بیدار بود کلی رانندگی کرده بود تو طول روز و زیر آفتاب و سرکار هیچی دیگه نذاشتم بخوابه طفلک مجبور شد از ساعت سه تا پنج خورده ای باهام تلفنی حرف زد و بعد رفتش سرکار بدون اینکه بخوابه تا شب هم سرکاره 😐😬

اما باز متقاعد نشد میگه اکس بی عکس 

بخاطر به عکس تلخی ننداز بینتون 

هیچ وقت                   فراموش نکنید که:                              "دنیا تکرار نمی شود..!"از لحظه لحظه هایتان نهایت استفاده را ببرید و خوبیها را پخش کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

شوهر منم نمیذاره منم عکس نمیذارم مشکلیم نداریم

هیچ وقت                   فراموش نکنید که:                              "دنیا تکرار نمی شود..!"از لحظه لحظه هایتان نهایت استفاده را ببرید و خوبیها را پخش کنید.

نامزد یا دوز پسر؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2714

بده دوستت داره رو عکس گذاشتنت غیرتیه؟ ول‌کن بابا یه عکسه دیگه 

بزار عکست بره تو اینستا زیرش چیز میز بنویسن اونموقع درک میکنی دوستم عکسش رو پروفایلش بود پخش شد چقد کامنت بد زیر عکسش نوشتن با اینکه عکسش عکس بدی نبود مجبوری اونموقع تنها بری پیگیری کنی تا عکستو بردارن

https://abzarek.ir/service-p/msg/669607

شوهر من مخالف نیست خودم مخالف گذاشتن عکسم😊😊

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
2706