2726

🌹بسم رب الشهدا والصدیقین🌹

🌹🌿سردار تخریب چی 🌿🌹

شهید باکرامت و والامقام سردار پرویز(کمیل) ایمانی شیرکلایی🍃🍃🍃

تاریخ ولادت: 10 شهريور 1345

تاریخ شهادت: 19 تير 1367

محل شهادت: شلمچه

نوع شهادت: حوادث مربوط به جنگ تحمیلی

عملیات شهادت: بیت المقدس7

شهید پرویز ایمانی : فرماندهي واحد تخريب لشگر 25 كربلا(سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

..........................................

سلام عزیزان . .. به نیت ظهور و سلامتی آقا امام زمان عج و احترام به مقام شهدا ، بزرگداشت مقام و یاد شهدا. حاجت روایی دوستان ..تا هر روز که توفیق باشه به زیارت شهدا میریم ...

من به نیابت از طرف همه افرادی که در این زیارت شرکت میکنند .، چه لایک چه منشن شدن و.. ( هر دوستی که اسمشون نوشته باشه اینجا به هر طریقی)

در پایان  تاپیک سوره ملک را خودم میخونم و از طرف همه هدیه میشه به شهید عزیز.

🌿دوستان شما میتونید فقط با فرستادن یک صلوات یا فاتحه یا دعا و سوره دلخواه در زیارت شهدا شریک باشید .. ( کاملا اختیاری )🌿🌿🌿🌿🌿

باتشکر از حضور شما عزیزان

اجرتان با شهدا

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم

.....‌‌‌‌‌..............................................

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زیارت نامه شهدا

اَلسَّلامُ عَلَیکُم یَا اَولِیاءَ اللهِ وَ اَحِبّائَهُ ، اَلسَّلامُ عَلَیکُم یَا اَصفِیَآءَ اللهِ وَ اَوِدّآئَهُ ، اَلسَلامُ عَلَیکُم یا اَنصَارَ دینِ اللهِ ، اَلسَلامُ عَلَیکُم یا اَنصارَ رَسُولِ اللهِ ، اَلسَلامُ عَلَیکُم یا اَنصارَ اَمیرِالمُومِنینَ ، اَلسَّلامُ عَلَیکُم یا اَنصارَ فاطِمَةَ سَیِّدَةِ نِسآءِ العالَمینَ ، اَلسَّلامُ عَلَیکُم یا اَنصارَ اَبیمُحَمَّدٍ الحَسَنِ بنِ عَلِیٍّ الوَلِیِّ النّاصِحِ ، اَلسَّلامُ عَلَیکُم یا اَنصارَ اَبیعَبدِ اللهِ ، بِاَبی اَنتُم وَ اُمّی طِبتُم ، وَ طابَتِ الاَرضُ الَّتی فیها دُفِنتُم ، وَفُزتُم فَوزًا عَظیمًا ، فَیا لَیتَنی کُنتُ مَعَکُم فَاَفُوزَمَعَکُم

🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴

ذکر روز  شنبه :    یا رب العالمین  

ذکر روز  یکشنبه:     یا ذالجلال والاکرام

ذکر روز  دوشنبه:     یا قاضی الحاجات

ذکر روز  سه شنبه:     یا ارحم الراحمین

ذکر روز   چهارشنبه :    یا حی یا قیوم

ذکر روز  پنجشنبه:     لا اله الا الله الملک الحق المبین

ذکر روز  جمعه :    اللهم صل علی محمد و ال محمد

2728

دوهزار صلوات هدیه میکنم به حضرت ام البنین مادر بزرگوار حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام به نیابت از این شهید عزیزمون انشاالله همه عزیزان تایپیک حاجت روا بشن انشاالله دست گره گشای باب الحوائج عباس علیه السلام گره گشای همه ی عزیزان تایپیک باشه

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
دوهزار صلوات هدیه میکنم به حضرت ام البنین مادر بزرگوار حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام به نیابت از ...

سلام عزیزم . ببخشید شارژ گوشیم صفر شد خاموش شد .. با عرض معذرت از دوستان عزیز ... ممنون عزیزم 🌹🌿🌿🌿🙏🙏

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم .....منم برای این شهیدسرافراز یه سوره ملک میخونم انشالله بحق خون به ناحق ریخته این شهیدوالامقام خدا بده حاجت همه وهمه را ....الهی آمین مخصوصا استارتر عزیز که این تاپیک های زیبا وارزشمند رو میزنه ویاد وخاطره این بهشتی یان رو یادآوری میکند

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

سرزمين نينوا يادش بخير
كربلاي جبهه ها يادش بخير
در جام شفق شكفت سيماي كميل
خاليست ميان عاشقان جاي كميل
دعاي هميشگي سردار ايماني در نمازها و دعاها :
خدايا آتش را در برابر ابراهيم گلستان كردي. آتش برافروخته از دشمن را براي بندگانت كرامت كن

راوی : 

روزي همسر سردار جهت تشريف فرمايي فرزندان سردار ايماني جهت اردوي فرهنگي ورزشي تفريحي به بنياد شيد انقلاب اسلامي شهرستان بابل كه محل سكونت خانواده سردار نيز در آن شهرستان مي باشد مراجعه مي نمايد. بعد از حضور ايشان در بنياد شهيد يكي از خواهران محترمه كه كارمند بنياد هم بوده و در حال حاضر نيز در آنجا مشغول به خدمت ميباشد به همسر سردار مراجعه و به او مي فرمايد :خانم ببخشيد شما هسمر سردار كميل ايماني هستيد؟ همسر سردار مي فرمايد: بله. خانم محترم كارمند بنياد مي گويد كه من شبي همسر شما را كه از شهداي گرانقدر و والامقام ميباشد را در خواب ديدم و آن خواب اين كه روزي در محل كارم كه تصوير زيباي سردار ايماني هم در زير شيشه ميز محل محل كارم نصب ميباشد به چهره او نظاره گر شدم و با او به گفتگو پرداختم : اي شهيد با توجه به اين همه كار و زحمتي كه براي شما مي كشيم ميشود مشكل ما را حل كنيد و در اين راه ما را ياري و كمك كنيد. كه شب در حال خواب در محيطي كه انگار به مشابه محلي همانند كوه بود و حال ترس و ناراحتي و وحشت بر من غلبه كرده بود شهيد ايماني را در خواب ديدم كه مي فرمايد: خانم محترم شما ظاهراً مشكلي داشتيد كه خانم با خودش مي گويد خدايا همان تصويري است كه زير شيشه ميز كارم ميباشد و به خوابم آمد و يك فرد غريبه است.‌‌.‌‌....ادامه ...

من چطور مشكلم را براي او بازگو كنم كه شهيد عارف و پارسا شهيد ايماني مي فرمايد خانم مشكلتان را نياز به مطرح كردن نيست من ازمشكل شما آگاهم . فرد ديگري که همراه شهيد بوده رو به آن خانم مي كند و مي گويد كه او فرمانده ماست، از مشكل شماهم آگاه است و نياز به تعريف نيست. خانم محترم از ديدن خواب فرداي آن روز به محل كار خود مراجعه مي كند و با خود مي گويد خدايا چطور شد من كه مشكلم را براي شهيد ايماني بازگو نكرده بودم ،چطور ايشان مطلع بودند؟! فرموده خداوند متعال در قرآن كريم در ذهنم تداعي نمود كه فرمودند: الذين يقاتلون في سبيل ا... اموتا بل احياء .

صداي تلفن به صدا درآمد و مادر گرانقدر سردار كشوري با بنده تماس حاصل نموده و فرمودند خانم ظاهراً شما از نظر مالي مشكلي داشته ايد و با شهيد عزيزي در ميان گذاشته ايد . برپايي امر خيري كه در پيش داريد مبارک است. با مراجعه به نشاني كه به شما مي دهم مراجعه و مقداري لوازم خانگي مانند يخچال و غيره براي شما مهياست و مي توانيد آن را براي امر خير ببريد و مشكلات بعدي نيز به خواست خداوند راه گشا شد. اين خواب و تصوير در ذهنم بود تا اين كه شما (همسر سردار ايماني) را ديدم و براي شما بازگو كردم . خيلي وقت بود كه منتظر ديدار با شما بودم تا براي شما اين خواب را تعريف كنيم. عظمت و روح بلند شهيد شما را كه انشاء الله در پل صراط شافع همه ما باشد را گفته باشم.

از سنگر حق شير شكاران همه رفتند مستانه پي پير جماران همه رفتند

غم خانه بود ناله جانسوز شهيدان ما با كه نشينيم كه ياران )كميلها( همه رفتند

2706