2737
2734
عنوان

وای خدا😭به دادمون برس کرونا

776 بازدید | 39 پست

شوهرم ۲روزه ابریزش بینی داشت کمی سرد درد .انتی هیستامین خورد ودارو سرماخوردگی .خوب شد تقریبا۳ ساعته همش سرفه میزنه😭😭😭😭چه خاکی بریزم  سرم.

اینم بگم پسرم یک هفته س ابریزی بینی داشت بدون سرفه خوب شد چون شب تو فضای باز خابیدیم صبحش مریض شد.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

داغونم داغون 

۳روز پیش دوستش فوت شد  با خودش نه اما با خانواده ش درارتباط بود😭

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

چه ربطی داره خانم ! چرا آنقدر ترس مگر هر ابریزش بینی سرفه کروناس ؟ مگه به همین راحتی؟

بابا یه حساسیت ساده یا یه سرماخوردگی معمولی تبدیل به کرونا نکنین تا زمانی که تست ندادین 

هرچه دارم از خداست، پشت پناهم خداست! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برین پیش دکتر عمومی. توکل کن برخدا. انشاالله یه سرماخوردگی ساده ست. فقط بگو شوهرت سرکار نره. خونه بمونه که اگه هست به کسی منتقل نکنه. کرونا برای  خیلیا از سرماخوردگیم اسونتره. 

داروهاس سرماخوردگی 

دیفن هیدرامین

پلارژین

ستیریزین

سفکسیم و آموکسی مصرف کرده

عسل وابگرم وابلیمو براش درست کردم کمی بهتر شد

مایعات فراوون،لیمو شیرین،آب و نشاشته،آب لیمو عسل،بخار جوش شیرین،دمنوش آویشن،آب هویج،آب سیب .بهشون برس و با این کارا بدنشون رو تقویت کن😊

شـده ـهی گـمـ بشوی در خودت و دم نزنی؟؟؟ 🎥 من غریبانه ترین حالتــ دردمـ 💫یاربــــ💫
2738
برین پیش دکتر عمومی. توکل کن برخدا. انشاالله یه سرماخوردگی ساده ست. فقط بگو شوهرت سرکار نره. خونه بم ...

چندروزه خونس چون با دوستش که فوت شد شریک بود الان مغازه بسته س تا هفته دیگه.

ان شاالله همون سرماخوردگی باشه  بهش دم نوش آویشن بده غذاهای گرم بهش بده  مایعات زیاد&nb ...

دیگ سردرد نداره فقط سرفه الان قطع شد فکر کنم خابید.۳ساعته مدام سرفه میزد.بقیه هلائمش خوب شده 

مارفتیم بهداشت گفت الان هرسرماخوردگی کرونا محسوب میشه

الان ک فصل سرماخوردگی نیس..ولی کرونام ک همشش خطرناک نیس بعضیا با همین علائم خفیف میگیرن تموم میشه..نگران نباش..خواهر منم علائم ساده داشت دکتر بدون تست گف کروناس الانم خوب شده

به نیت 

اسی من کارشناس آزمایشگاهم خیلیا میان تست مخاط اینجا، ببین نترس فقط یا بره پزشک خانواده بگه علائم کرونا دارم تست مخاط واسش بنویسه که رایگان میشه اینطوری بره آزمایشگاه تست بده، یا آزیترومایسین چن ورق بطور آزاد بگیر و شربت دیفن هیدرامین قرقره ی آب نمک هر دوساعت یکبار، آویشن دم کرده هم زیاد بخوره، غذای سرخ کرده ممنوع فقط سوپ و غذاهای آبکی، حریره بادام، اگه مشکل قندخون نداره فرنی شیر و شکر و گلاب هم خوبه، خیلی مراقب باشین که سرفه هاش خنثی بشه،چون کرونا اگه به ریه بزنه خطرناکه ولی بقیش عین سرماخوردگی میگذره و بعد از 14 روز کاملا روبه راه میشه، توی خونه ماسک بزنه و ضدعفونی بشه بعدش، اتاق خوابشو جدا کن 14 روز که به خودتون منتقل نکنه، خودتون هم توی خونه دوماسک روی هم بزن یه ماسک سه لایه ساده و یک ماسک فیلتتر دار یا ماسک n95 روش بزن، ماسک کودک هم بیرون میفروشن که بخوای واسه بچه استفاده کنی 

2706