2703
2553
عنوان

سرعت و جنون

241 بازدید | 37 پست

سلام دوستان

بعد موضوع مرگ نامزدم آنچنان در جاده ها سرعت میروم که تا۲۰۰آمپر را چسپاندم هم لذت داره هم ترس آندرنالین که تولید میشه مغز کنترل را از دست میده البته بنده به قصد خودکشی و ملحق شدن به نامزدم این کارو کردم که تو تصادف فوت شدن وبه هیچ وجه توصیه نمیکنم ماشنمم ۲۰۶ اما الان تو جاده هنوز کسی نتوانسته از من عبور کند

دنیا دیگه مث من نداره

باورم نشد خب که چی

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اونم توي جاده هاي ايران با ماشيناي ايراني بنده خدا من توي خارج كشور با بنز 200تا نميتوانم برم 😆😆😆

خدایی تو جاده حرم تا حرم۲۰۰تارو چسبوندم تو جاده های دیگه تا۱۷۰رو میرم بعد فیلمشو میزارم

دنیا دیگه مث من نداره
2714
خداوکیلی راست میگم  دکترم رفتم میگه جنون سرعت پیدا کردی

خب که چی راستم بگی برو دکتر درمان کن

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
خدایی تو جاده حرم تا حرم۲۰۰تارو چسبوندم تو جاده های دیگه تا۱۷۰رو میرم بعد فیلمشو میزارم

شما با اینکارتون باعث میشید چند تا خانواده ی دیگه هم خدای نکرده داغ دار بشن...راه درست تری رو برای تخلیه خودتون انتخاب کنید

چی بگم‌والا خودتو میخوای به کشتن بدی بده  کسی رو بدبخت نکنی

نه وقتی تنهام سرعت میرم یه بار تو ۵کیلومتر راه دوستام بودن تا۱۵۰رفتم الان دلشونو دل شیر کنی بامن نمیان

دنیا دیگه مث من نداره
2706