2410
2553
عنوان

چله زیارت عاشورا حق شناس

208 بازدید | 13 پست

سلام من میخوام چله زیارت عاشورای حق شناس شروع کنم ولی حجابم کامل نیست 

بدم نیست حجابم فقط یه کم موهام بیرونه 

اگر حجابم کامل نباشه حاجتم براورده نمیشه؟

اخه باید اعتقاد قلبی داشته باشم به حجاب وقتی ندارم دوست ندارم فیلم بازی کنم برای این چله

ولی گناه دیگه ای نمیکنم انشالله 

کسی بوده حجابش کامل نباشه حاجت بگیره؟

نباید به کسی بگی از اطرافیانت شنیدم من که اصلا در توانم نیست

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم باید هیچ گناهی ازت سرنزنه تو اون 40 روز خوب شما به حجاب اعتقاد نداری خدایی که حجاب را ازمون خواسته قراره حاجتت را بده دیگه 

به نظرم 40 روز حجاب رعایت کردن هیچ چیز سختی نیست

عزیزم باید هیچ گناهی ازت سرنزنه تو اون 40 روز خوب شما به حجاب اعتقاد نداری خدایی که حجاب را ازمون خو ...

برام سخت نیست رعایتش تو 40 روز ولی میگم اگر بعدش بردارم چون اعتقادی ندارم بهش خب این بد نیست؟

2714
برام سخت نیست رعایتش تو 40 روز ولی میگم اگر بعدش بردارم چون اعتقادی ندارم بهش خب این بد نیست؟

چرا 

ولی 40 روز بی گناه بودن اینقدر روحت را سبک میکنه که احتمالش خیلی زیاده بعدش خودت هم دیگه دلت نیاد از حجابت کم کنی .

بعد عزیزم حجاب تو قران اومده یه چیز من درآوردی از آخوندها نیست که یکم در مورد حجاب بیشتر تحقیق کن وقتی توجیح شدی انشالله بعدش چله را شروع کن.

منم این چله را گرفتم هفته ی اولش عالی رعایت کردم آرامش و احساس سبکی که تو اون یک هفته حس میکردم هیچوقت دیگه حس نکردم به قدری که حاجتی که داشتم و اینقدر برام مهم بود به نظرم دیگه یه چیز بی اهمیت میومد ولی متاسفانه خودم خرابش کردم 😔

به نظر من اینکه فکر کنی با یه چله توی زندگیت معجزه میشه اونم با احتمال صد در صد خیلی جالب نیست

ببین قبلنا خیلی راحتتر بود مانتو جلو باز با تیشرت شلوار براش چیزی نبود حتما با آرایش میرفت 

ولی تو دوران چله دقیق یادم نمیاد مثل الان بود یا مثل قبل الانم موهاش بیرونه ولی کمتر از قبل دیگه آرایش نمیکنه در حد رژ و ریمل یه کمم مانتوهای سنگینتر