2733
2734

سلام! اومدم قضیه دخترم رو بگم که تونستم از طریق جی پی اس خودرو، نجاتش بدم!

من از نیکان جی پی اس " " ردیاب و جی پی اس برای ماشین خرید کردم.

دخترم ماشین رو برد شمال! از طریق ردیابی که نیکان جی پی اس، روی ماشینم نصب کرد، تونستم دخترم و ماشینم رو پیدا کنم!

نیاز به اقدامات قانونی هم نداشت. اپلیکیشن ردیابی رو بردم پیش خودشون، راهنمایی کردن که چجور دخترمون رو پیدا کنیم. البته کار با نرم افزاش خیلی ساده بود. ما یخورده ترسیده بودیم و میخواستیم شرایط پیدا کردن ماشینمون خوب باشه.

خلاصه که، پیشنهاد میکنم ردیاب بخرید حتما. از هر جایی :) ولی حتما خرید ردیاب رو عقب نندازید! (من از nikangps خریدم و راضی ام ولی شما هر جا دوست داشتید خرید کنید) با این قیمت ماشین، هزینه کردن و پرداخت قیمت یک ردیاب ماشین چیزی نیست که آدم رو اذیت کنه.

تبلیغات 😕

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

رو تربیت دخترت بیشتر کار کن

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706