2726
عنوان

مرگ

308 بازدید | 23 پست

بچه ها گوش کنید

واقعا خسته شدم انگیزه ای ندارم دل خوشی ندارم انگار یه مرده متحرک شدم بیخیال همه چی شدم بخودم نمیرسم دیگه چیزای کوچک منو شاد نمیکنه اصن بیخیال خودم 

دنیا دیگه مث من نداره

امام زمانت رو صدا کن

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

عزیزم شما بی انگیزه و افسرده هستید، حتما پیگیر درمان این مشکل باشید👌👌👌میتونید از خوندن کتابهای انگیزشی شروع کنید، کتاب اثر مرکب کتاب خوبیه، به سایت بابک بهمن خواه هم اگر سر بزنید مطالب خوبی داره، پیج هایی مثل پیج دکتر علیرضا آزمندیان و پیج بابک بهمن خواه هم عالی هستند، فقط خواهش میکنم پیگیر احوال خودت باش👌👌👌

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
صدای من بهش نمیرسه من لیاقت ایشان رو ندارم

وای فقط من درک میکنم‌حالتو ولی خدارو شکر حالم بهتر شد متاسفانه راه حل شو نمیتونم بگم 

چون اینجا مسخره میکنن ولی من جواب گرفتم 

عزیز جان بنظر من به نیت حل این مشکلت  قرآن را بفارسی بخون از ابتدای قران تاانتها  در مدت بیست روز 

تا هم از هدف حلقتت اشنا بشی هم به خداوند نزدیک تر بشی 

در عوض ایشون هم برات معجزه میکنه 😍🌷

کاش میگفتین خداتو صدا کن 🙂🌸

امام زمان هم نائب خداست 

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
صدای من بهش نمیرسه من لیاقت ایشان رو ندارم

خدا خیلی مهربونه و امام زمان هم نایب خدا روی زمینه خیلی دلسوز ماست...صداش کن هر روز باور کن نتیجش رو میبینی

نعوذ بالله خود خداوند که نیست 🙂

عزیزم من نه حوصله و نه وقت بحث با شمارو دارم

موفق باشین...

عزیزم شما بی انگیزه و افسرده هستید، حتما پیگیر درمان این مشکل باشید👌👌👌میتونید از خوندن کتابهای ان ...

نه عزیزم من نامزدمو از دس دادم

دنیا دیگه مث من نداره
2706