2410
2553
عنوان

هر صبح فکر تو بیدارم می کند

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 38 پست
این موقع بیدارین و اسم کاربریتون کنجاوم کرد همین

من ساعت بیولوژیک بدنم واقعا صبحی یه

کارم پژوهشگری و کسب علم بیشتر در پژوهش های نظری و کاربردی یه

همین

کاسب یعنی کسب کننده یعنی عاشق یعنی کسی که علم را عشق را عرفان را شناخت را کسب می کند 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من ساعت بیولوژیک بدنم واقعا صبحی یه کارم پژوهشگری و کسب علم بیشتر در پژوهش های نظری و کاربردی یه ه ...

اهان ساعت بیولوژیک.. موفق باشید 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2456
اهان ساعت بیولوژیک.. موفق باشید 

ممنونم 

واقعا حتی شبم نخوابم تا ۱۰ صبح حداکثر 

بدنم نمیذاره بیشتر بخوابم

کاسب یعنی کسب کننده یعنی عاشق یعنی کسی که علم را عشق را عرفان را شناخت را کسب می کند 
2714
خیلی ب صبح علاقه داری؟

با خودم قرار گذاشتم صبح ها به مردمان اینجا انرژی و زندگی هدیه کنم 

همین🌹

با خودم قرار گذاشتم صبح ها به مردمان اینجا انرژی و زندگی هدیه کنم  همین🌹

خیلی قشنگ و مودبانه حرف میزنی خوشم اومد. انشالله کائنات هم به تو انرژی هدیه کنن🤗🤗🌹🌹

اگر شعر ها از خودتون هستند و جایی ثبت نکردید امکان دارد سرقت ادبی بشن.

مهم نیست

چون  مهم تر از شعر مغز و فکر شاعرانست

2706