2737
2734
عنوان

بی خابی نوزاد

91 بازدید | 10 پست

سلام مامانا،من پسرم ۴ماهشه،از اون اول ک ب دنیا اوند دل درد کولیک داشت تا اینکه ۳ماهگیش خوب شد،ساعت خابش  ۱۰ونیم شب بود تا ۱۰،۱۱صبح الان ۲هفتس ساعت خابش تغییر کرده شبا تا صبح بیداره روزا خاب،گریه هم نمیکنه فقط بیداره و شیر میخوره و چرت کوچیک میزنه تا ۷صبح،خیلی اذیتم اینکه شبا نمیتونم بخابم 

دست تنهام بی خابی داره دیوونم میکنه

توروخدا اگه راهکاری دارید بگید

ی بار هم ساعت۱۲شب بردیمش حموم ک بخابه شب فایده نداشت

چکارکنم ساعت خابش درست شه کلافم کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دختر من تا شش ماهگی اینجور بود یعنی آرزوی یه خواب راحت داشتم ولی خدا رو شکر بعدش خوب شد شما هم ...

وای خدا تا حالا کولیکشو تحمل کردم ک خوب شد حالا هم ۲ماه باید بی خابیاشو تحمل کنم دارم دیوونه میشم بخدا از بی خابی

2731

۴ ماهرو دیگه خوابش دست خودته. شیرشو تو خواب کامل قطع کن یا یبار بده نهایت. هر چی گره کرد بزار رو پا تکون بده ولی شیر نده روز فقط ظهر بزار بخوابه .بهاش بازی کن رو شکم زیاد بخوابون خوابش بپره. 

روانشناسی کودک
اگه خابش بیاد باید بخابه وگرنه خونه رو میذاره رو سرش 

خوب عزیزم باید گریه روز و تحمل کنی به هیچ وجه مغلوب مشی تا شب خواب راحتی داشتا باشی دختر من اینجوری بود دو ماهش بود انقدر گریه میکردم لز بی خوابی به همسرم دادو بیداد میکردم میگفتم خوابم میاد بیچاره. دیگه باهم شروع کردیم به روز بیدار نگه داشتنش . تو هر شرایطی نزاشتم تا ظهر بخوابه انقدر گریه میکرد.ظهر ۳ ساعت از خستگی خوابید ۴ بیدار شد تا ۱۰ شب اصلا نزاشتم بخوابه خیلی خیلی گریه کرد تو بعل چرت میزد یه هفته ای عادت کرد راحت شدم

روانشناسی کودک
خوب عزیزم باید گریه روز و تحمل کنی به هیچ وجه مغلوب مشی تا شب خواب راحتی داشتا باشی دختر من اینجوری ...

کاش درست شه بخدا خسته شدم دیگه خیلی اذیت میکنه،شیر هم درست نمیخوره براش باید بدوشم فقط وقتی از خاب بیدار میشه سینمو میگیره خیلی دق میده

2738
کاش درست شه بخدا خسته شدم دیگه خیلی اذیت میکنه،شیر هم درست نمیخوره براش باید بدوشم فقط وقتی از خاب ب ...

حالا این روش و امتحان کن شربت بیبی سد هم گیاهی بگیر از داروخانه شب بهش بده بزار تنظیم خوابش درست شه .بیخوابی واسه مادر بدترین چیزه.من الان شوهرم نیست بیدارم وگرنه میمیرم لز بیخوابی

روانشناسی کودک

روز و شبو بش بفهمون مثلا ساعت ۹شب برق هارو خاموش کن خونه ر  ساکت تا بفمه کم کم بازم ی مدتی زمان بره تو روز نذار طرف عصر یخوابه اصلا باهاش بازی کن حرف بزن براش کتاب بخون هرچییی منمبا همین روش خواب بچه ی کوچیکمو انداختم تو شب تا الان ک نزدیک یسالشه خداروشکر تا صب یکی دوبار برای شیر پامیشه 

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  
اگه خابش بیاد باید بخابه وگرنه خونه رو میذاره رو سرش 

خب عزیزم باید تحمل کنی ی مدتی وقت بذار و حوصله بعدش راحت میشی

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست