2733
2739
عنوان

به نظرتون پسری که از آدم همچین سوالایی میپرسه یعنی ازش خوشش میاد؟؟🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1469 بازدید | 89 پست
ولی اگه شما گلوت پیش ایشون گیر کرده میتونی یکی از دوستای گروهتونو واسطه کنی ببینی مزه دهن طرف چیه

نه بابا گلم ازش خوشم نمیاد فقط این سوالا و رفتارای اخیرش ذهنمو درگیر کرده نصف شبی همین😍😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره با این که پسر خوبیه ولی احساس میکنم از اوناییه که لقمه ی گنده تر از دهنشون برمیدارن، چون فقط کرو ...

دقیقا منم همچین حسی گرفتم 

یا باید صبر کنی بزرگ شه چون واقعا با حرف هایی که میزنه بچش 

یا حتما کل شخصیتش اینه

گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم... چه بگویم که  غم از دل برود چون تو بیایی... 🖤💜
2731
نه بابا گلم ازش خوشم نمیاد فقط این سوالا و رفتارای اخیرش ذهنمو درگیر کرده نصف شبی همین😍😘

نه از قضا اگه احساس می‌کنی موقعیت خوبیه یکی که مورد اعتمادته بفرست جلو بگه من فکر میکنم فلانی از تو‌خوشش میاد نظر تو چیه این دوتا سود داره اول اینکه خودت پاپیش نذاشتی و دوم اینکه از نیت طرف آگاه شدی 

2738

دوستت داره ولی غرورش رو نمیتونه بشکنه بگه میتریه ردش کنی

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
آره اونم هست👍

اینجور ک تو گفتی پیوی نیا منم ترسیدم چ برسه اون.بعدم دخترا باهوشن میفهمن کدوم پسر چیکارس کی دختربازه کی لاشیه کی درستو حسابیه.از حرفات معلومه توام نسبت بهش حسداری.بعدم چند ساله میشناسیش معلومه ک شناخت داری روش

اینجور ک تو گفتی پیوی نیا منم ترسیدم چ برسه اون.بعدم دخترا باهوشن میفهمن کدوم پسر چیکارس کی دختربازه ...

آره عزیزم شخصیتش خوبی داره خدایی، ولی هم از نظر مالی هم مدرک هم قیافه از من پایینتره، ولی این که تا حالا با سن ۲۶ سال هیچوقت دختر بازی نکرده و دوس دختری نداشته به جز یه بار، دروغ چرا باعث شد یه ذره ذهنم درگیر شه چون تو این دوره زمونه همچین پسری خیلی کم پیدا میشه، البته نمیدونم شایدم من دارم اشتباه میکنم در مورد احساسش

فقط دنبال دوست دختر بی خرج و وفادار میگرده .این ازاونااااشه حواست باشه با مشخصاتی که ددادی اصلا بهش نمیخوره قصد جدی داشته باشه .

چقد تو مثل چند سال پیشای منی 

منم ب هیچ وجه با پسرا دوست نمیشدم .

اسی تو چتی و درحد اسگل کردن هم دوست نشدی تاحالا باکسی 

اوه راستی اینم بگم که ۲ سال پیش ما با بچه ها یه گروه داشتیم که ایشونم بود، بعد ۳،۴ بار هی از گروه می ...

دیگه باهاش صحبت نکن. تحویلش نگیر.تا الان زیاد باهاش صحبت کردی

برای ازدواج بخوادت با خانواده خواستگاریت میاد و نمی خواد از دستت بده و به دست اوردنت براش دغدغه میشه که کسی تو رو نگیره.

2706