2726

👌ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺍﺯشون ﺗﻌﺮﯾﻒ نکنيد 

👌ﭼﯿﺰ جدید ﺧﺮﯾﺪن ﺑﻪ ﺭﻭشون ﻧﯿﺎﺭيد

👌ﻫﺮﭼﯽ ﺧﺮﯾﺪن بگید ﺁﺧﯽ ﺳﺮﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﮐﻼﻩ ﮔﺬﺍﺷﺘﻦ ﻓﻼﻥ ﺟﺎ ﺟﻨﺲ ﺑﻬﺘﺮ از اين رو اﺭﺯﻭﻥ ﻣﯿﺪﺍﺩ 

👌ﺗﻮ ﺧﻮﻧﺸﻮﻥ ﺑﺎ ﺷﻮﻫﺮجان ﭘﭻ ﭘﭻ کنید و ﺑﻌﺪ ﺑﻠﻨﺪ بخندید

👌شوهرجان ﺭﻭ پیششون ﻋﺰﯾﺰﻡ ﺟﺎﻧﻢ ﺻﺪﺍ کنيد

👌ﻫﺮﭼﯽ ﺧﺮﯾﺪيد بگيد ﺷﻮﻫﺮﻡ ﺧﺮﯾﺪﻩ ﻣﯿﮕﻪ ﺑﺠﺰ تو ﮐﺴﯽ ﺭﻭ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﻫﻤﻪ ﮐﺴﻢ تويي ﺑﺮﺍ تو ﻧﺨﺮﻡ ﺑﺮﺍ ﮐﯽ ﺑﺨﺮﻡ ‏؟؟ 

👌ﺗﯿﭗ ﺑﺰنيد ﺑﺮيد ﭘﯿﺸﺸﻮﻥ 

👌ﺗﻮ ﺟﻤﻊ ﻓﺎﻣﯿﻞ ﺑﺮيد ﭘﯿﺶ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺍﺯﺵ ﺧﻮﺷشون ﻧﻤﯿﺎﺩ ﺑﺎ ﺍﻭﻥ ﮔﺮﻡ ﺑﮕﯿﺮید وهی  ﭘﭻ ﭘﭻ کنيد

👌بگيد ﺷﻮﻫﺮم ﻋﺎﺷﻖ دستپخت ﻣﻦ ﻭ ﻣﺎﻣﺎﻧﻤﻪ

👌ﺑﺎ ﻋﺸﻖ ﺗﻮ ﭼﻬﺮﻩ ﯼ ﺷﻮﻫﺮ ﻣﺤﻮ بشيد ﻭ بگيد ﭼﺎﯾﯽ ﺑﯿﺎﺭﻡ ﻋﺰﯾﺰﻡ؟؟؟ 

👌ﻫﻤﯿﺸﻪ ﯾﻪ ﮐﺘﺎب یا ﻣﺠﻠﻪ ﺗﻮ کیفتون  ﺑﺎﺷﻪ برید ﺧﻮﻧﺸﻮﻥ ﺩﺭﺵ بیارید بخونید، ﺍﯾﻨﻄﻮﺭﯼ ﻫﻢ ﺑﺎﻫﺎﺷﻮﻥ ﻗﺎﻃﯽ نمیشید ﻫﻢ خودتونو ﺯﻥ ﺑﺎﺳﻮﺍﺩﻭ ﺳﻄﺢ ﺑﺎﻻ ﻧﺸﻮﻥ ﻣﯿﺪﯾد 

👌اﺻﻼ ﺑﺎ ﺩﻗﺖ ﺑﻪ ﺣﺮﻓﺎﺷﻮﻥ ﮔﻮﺵ نکنید.

ﻭﻗﺘﯽ ﺳﻮﺍﻝ ﻣﯽ ﮐﻨﻦ بگيد چيزي گفتين؟ متوجه نشدم...🤷‍♀

اين کارا رو بکنيد در عرض شش ماه  به امید خدا خونه باباتونيد😁😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه با دقت خوندم تا رسیدم آخرش😂😂😂😂😂

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘
2728

😂😂😂😂

قابل توجه دوستان مطلب فان بود فاز نگیرین😂😂

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..

بابا اینجوری حتما چیز خورمون میکنن😂😂😂اینکه گفتی خونه باباتونید تا شیش ماه و خوب اومدی😂😂😂😂😂

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
چه تیتر زشتی، چه متن زشت تری...  زمین گرده بترس از روزی خودت بشی مادر و خواهرشوهر

بابا تا اخر بخون ب شوخی نوشته

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

موردای اولش مادرشوهرخواهرشوهر منن

دیگه یه چیزی که خیلی عالی باشه و نتونن خودشونو کنترل کنن این به اون میگه لباس فلانیم خوبه ها اونم با سردی‌میگه اره

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
مطمعن باشه فردا مادر شوهر شدی همین بلاها سرت میاد همینجور دق ات میدن 

بابا ب شوخی نوشته تا اخر بخون لطفا

😂😂😂😂 قابل توجه دوستان مطلب فان بود فاز نگیرین😂😂

دوساعته دارم یکی یکی ریپ میرنم بابا الکیخه مزاحه تا اخر بخونید 😂😂😂

دوساعته دارم یکی یکی ریپ میرنم بابا الکیخه مزاحه تا اخر بخونید 😂😂😂

بخدا منم خوندم نظرارو نوشتم بخونن😂😂😂😂همه فاز گرفتن😂😂

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..

کاش چیزای بهم یاد ندیم که نهایتا ختم به اختلاف دعوا و جدایی بشه (حتتتی به شوخی!)

شاید متوجه نشیم خودمون اما اخر اگر اشک کسی ریخته بشه گردن ما هست و ما مقصریم 

و کاش شعورمون میرسید و اینجور مطالب رو رواج نمیدادیم...

2706