2737
2734
اخی عزیزم منم بچه ی اولم همینطور شد مامانم گفت روش پتو بندازم و فقد پاهاش بیرون باشه نترس گلی 

امیدوارم طوریش نشه تا صبح همسرم از سرکار بیاد دیوونه میشم.تروخدا دعاکن.تنهام خونه

عضو اکیپ علمی تخلیلی 😉من همون بهووونه سابقم☺.شب خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم بدون هیییییییچ دلیلی لغو کاربری شدم😔😔با سابقه سه سال عضویت😣 پس....                       فک نکن که تازه واردم😏😏من خودم شاخ نی نی سایتم😏😏😂
عزیزم لطفا برام دعاکن زودترخدا بهم یه بچه ی  سالم بده.ممنونم عزیزم.مریم هستم

باشه چشم 

ان شاءالله به‌ زودی خدا بهت فرزند خوشگل و سالم و صالح بده 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امیدوارم طوریش نشه تا صبح همسرم از سرکار بیاد دیوونه میشم.تروخدا دعاکن.تنهام خونه

انشالله ک چیزی نیس منم س تا ازین مدل نگرانیا دارم درکت میکنم 💋شیاف استامینوفن تبشو پایین میاره زود بعدم تاصبح راحت میخوابه😍

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  
انشالله ک چیزی نیس منم س تا ازین مدل نگرانیا دارم درکت میکنم 💋شیاف استامینوفن تبشو پایین میاره زود ...

شیاف گزاشتم براش.مرسی گلم وقتتو برام گزاشتی

عضو اکیپ علمی تخلیلی 😉من همون بهووونه سابقم☺.شب خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم بدون هیییییییچ دلیلی لغو کاربری شدم😔😔با سابقه سه سال عضویت😣 پس....                       فک نکن که تازه واردم😏😏من خودم شاخ نی نی سایتم😏😏😂
2731

والا ما خابمون میومد خودمونو بزور بیدار نگه داشتیم تا اخر شب حال دلبرمونو بپرسیم 

بعدشم دیگه خواب از سرمون پرید 

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻
شیاف گزاشتم براش.مرسی گلم وقتتو برام گزاشتی

فدات کاری نکردم❤

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  
2738
منم شیاف گزاشتم زیاد فرق نکرد.دخملت اسهالم داره؟؟دور دهن پسرم خیلی داغه

عزیزم الان بهتره؟

نه دخترم بخاطر واکسن اینجوری شده. فقط تب خالی.

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood
والا ما خابمون میومد خودمونو بزور بیدار نگه داشتیم تا اخر شب حال دلبرمونو بپرسیم  بعدشم دیگه خ ...

عخیییی

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood
2706