2726
عنوان

جراحی پلاستیک!

1195 بازدید | 14 پست

بچه هااااا

من میخوام قبلش با دکتر مشورت کنم ک کدوم قسمت صورتم احتیاطا ب جراحی داره و بهتره چ تغییری تو صورتم ایجاد کنم باید برم پیش جراح پلاستیک؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام

به نظر من برو پیش یه دکتر معتمد چون یه سری از دکترا ممکنه برای پول هم شده بگن آره احتیاج به جراحی زیبایی داری اما یه سری دکترای با وجدان راستشو می گن.

دکتر خواهر من سهراب مرادی بود فوق تخصص جراح پلاستیک و زیباییه واقعا هر چی واقعیت بود گفت و کارش حرف نداشت

آره قطعا. یه جراح فوق تخصص پلاستیک به خوبی میدونه که فاصله درست بین اجزای صورت و حتی اندازه‌ی درست هر کدومشون چقدره. من شنیدم دکتر بابک نیکومرام یه دوربین داره که وقتی با اون ازت عکس بگیره میتونه قبل و بعد عمل جراحیتو ببینی بعد تصمیم بگیری. خودمم خیلی دوست دارم برم پیشش. اگه رفتی حتما تجربتو از این دوربینه به اشتراک بذار. به نظر خیلی جالب میاد.

من دکتر سهراب مرادی که فوق تخصص جراحی پلاستیک میشناسم مطبشون دقیق نمیدونم کجاست اما شمارشون 091279 ...

نه بابا؟😂😒

دفعه بعد خواستی تبلیغ کنی طبیعی تر اینکارو انجام بده🙄

آره می تونی از جراح پلاستیک راهنمایی بگیری

من برای جراحی بینیم رفتم یش دکتر علی اصغر شیرازی

خیلی کارش خوب بود

به نظرم برای جراحی های زیبایی صورت برو پیش یه دکتری که امتحانشو پس داده و کاربلده

شماره دکترمو آدرسشو میذارم برات:

۸۸۵۵۰۴۶۹

تهران ، خیابان وزرا، کوچه یکم، پلاک ۱۴

ببین من خودم میخواستم چند جای صورتمو عمل کنم چون به نظرم خیلی اعتماد به نفسمو کم کرده بود
هم بینیم هم شقیقه
فاصله بین لب و بینیم به نظرم بلند بود. یه بار با دکتر تولیت تو ماوراطب مشاوره آنلاین داشتم گفتن اصن نیازی نیست بعضی عملا رو انجام بدم. کلی سوال داشتم بهم با حوصله جواب دادن اخر فقط بینیمو عمل کردم
https://mavarateb.com/doctor/دکتر-علیرضا-تولیت

حتما باید با یه جراح پلاستیک مشورت کنی عزیزم 

اگه میخوای من اطلاعات دکتر سهراب مرادی و برات میذارم اینجا 

ایشون یکی از بهترین جراحان پلاستیک و زیبایی تو تهران هستن 

09127906020

عزیزم من تعریف  دکتر راضیه جعفری رو شنیدم که فوق تخصص جراحی زیبایی هستن برای مشاوره جراحی زیبایی  رفتم پیش شون خیلی عالی و با حوصله راهنمایی کردن و گفتن فعلا  تا بارداری و زایمان صبر کنم و قرار شد بعدش برم پیش شون  

دوستم پیشش لیفت سینه انجام دادهم خیلی راضی بودگرد و مثل پروتز عمل کرده بودانگار که پروتز گذاشته بود ولی پروتز نبود

کار پیکر تراشی و ابدو و لیفت سینه انجام میدنتیم شون هم خانم هستن و پیگیری های دقیق آدرس پیج شون میزارم باهاشون مشورت کنید https://instagram.com/dr.raziejafari?igshid=YmMyMTA2M2Y=

2706