2733
2734
عنوان

راهکاربدید واس پس انداز

118 بازدید | 9 پست

عاقا من هرکاری میکنم این ماه تو خرجمون پس انداز کنیم نمیشه اصلا پولمون اضافه نمیاد با اینکه اصلا چیزای الکی و بیخود نمیخریم....برنامه ریزی دارید برای دخل و خرج ک پیشنهاد بدید؟چطور رو پولامون برنامه ریزی کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب اگه پس انداز هم نباشه آدم همش ب نقطه ی صفر میرسه

از همون اول ماه یک مقداریو کنار بزارید اصلا فکر کنید نداریدش

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
خب اگه پس انداز هم نباشه آدم همش ب نقطه ی صفر میرسه

بریز تو بورس بشه صفر😂😂😂😂

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

عزیزم قلک بگیر هر  ماه یا در طول روز یمقداری بزار توش. یا ی کارتبگیر ک رمز دوم.... نداشته باشع هرچی پول اضافه از خرید... میاد با آپ بنداز توش

(گدا ترین عضو نینی سایت.) کاربر(جولییت) و(منوباش) قدیمم😅☹️👏.      پولدارم نیستم ای بابا
2738

سعی کن وقتی میخوای بری مغازه ک ی خوراکی مثل پفک... بخری ی مقدار پول نقد ب اندازه ببری مثلا ده هزار. پول اضافه نبر چون تومغازه بری هوس همه چی میکنیو جیب خالی میشع. من خودم مثلا هر دفع برای خرید چنتا بستنی ازین ساده هامیزفتم  یهو همه چیزای بیخودو تا 100هزار بالا هر یکی دوروز یبارمیخریدم. 

(گدا ترین عضو نینی سایت.) کاربر(جولییت) و(منوباش) قدیمم😅☹️👏.      پولدارم نیستم ای بابا