2410
2553
عنوان

خیلی خسیسم راهکار دارین بهتر بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1628 بازدید | 47 پست
خرج کن و لذت ببر ،اینطوری خودتو اطرفیانتو اذیت میکنی ادم زحمت میکشه پول در میاره که ازش استفاده کنه ...

میخام دست خودم نیس همش عذاب وجدان میگیرم نکنه الکی خرج میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینم. خیلی بده. شوهرم کفرش درمیاد. میگه تروخدا خرید کن. گور بابای پول. ولی اصلا نمیتونم. بلد نی ...

بنده خدا خرج نمیکنی فردا یکی دیگه دور ازجون با پولهای شوهرت حال میکنه خررررج کن.. 😉😉

خدایا شکرت شکرت شکرت
2720
2714

من واسم این دنیا بی ارزشه 

برو قبرستون ببین پر از سنگه قبره پر از ادماییه که از زندگی لذت نبردن واسه چی ؟ واسه دو تا کاغذ بی ارزش؟ وقتی قراره بمیری اخرش! گیریم که اون پولا رو نگه داشتی و از زندگیت لذت نبردی اون لباسیو که دوس داشتی نخریدی اون کفشی که همیشه دوس داشتی داشته باشی رو نخریدی اون رستورانی که همیشه دوس داشتی بری رو نرفتی! خب چی میشه یه روز خدای نکرده میمیری بعد به این فکر می کنی که چه لذتی از دنیا بردی ! پول واسه خرج کردنه نه واسه نگه داشتن وگرنه با یه تیکه کاغد فرقی نداره

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
میخام دست خودم نیس همش عذاب وجدان میگیرم نکنه الکی خرج میکنم 

مگه کار بدی میکنی که عذاب وجدان بگیری 

اصلا الکی ام که خرج کنی نباید به همچین چیزی فک کنی بهترینارو بخر ِلذت ببر 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

[QUOTE=156401502]میخام دست خودم نیس همش عذاب وجدان میگیرم نکنه الکی خرج میکنم [/QUOTE میشه یکی بهم بگه چه لذتی بهتر از خرج کردن آخه من خیلی ولخرجم خیلی شوهرم میگه توقعات تو خرجای تو بیش از حد سطح درآمد منه

هرگز به شوهرتون گیر نده که این چیزو نخر اونو نخر پول خرج نکن و این حرفا مرد که پول زیاد داشته  باشه دیگه به شما نگا نمیکنه میره سراغ یکی دیگه واسه ما خیلی پیش اومده  نمیگم انقد خرج کن که پولتون تموم بشه محتاج یکی دیگه بشید نه میگم چیزی که لازم دارین بگیرین کاری که دلتون میخواد بکنید جمع نکنید 

خدای مهربانم 🤲 این روز ها خیلی چشم ها بارونی و خیلی قلب ها شکسته شده 💔 خدایا  زخم های دلشان را التیام ببخش و حال همه را خوب کن 🙏   
منم همینم. خیلی بده. شوهرم کفرش درمیاد. میگه تروخدا خرید کن. گور بابای پول. ولی اصلا نمیتونم. بلد نی ...

شاید دلش لباسای نو و رنگو وا رنگ میخواد بپوشی اینجوری هم خوب نیست توی جامعه گرگ الان این همه هم دخترای رنگو وارنگ با تیپای خاص بیرونن چشم شوهرتو پر کن.یه بنده خدایی انقدر خسیس بازی در آورد شوهرش دقیقا همینجوری شد از دستش پرید.دلیلشم پول خرج نکردن خانم واسه خودش بود و سرو وضعش.میگفت میبینمش حالم بد میشه.نکنین با زندگی هاتون.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2706