2737
2734
عنوان

خیلی خسیسم راهکار دارین بهتر بشم

1635 بازدید | 47 پست

خسته شدم از این رفتارم هر چی میخرم همش تو فکرمه میگم کاشکی نخریده بودم شوهرم خیلی از دستم حرص میخوره همش حسابشا چک میکنم الکی خرج نکنه هر پولی خرج کنه کلی بازخواستش میکنم خودم خیلی اذیت میشم

منم همینم. خیلی بده. شوهرم کفرش درمیاد. میگه تروخدا خرید کن. گور بابای پول. ولی اصلا نمیتونم. بلد نیستم. من ریشه تو کودکیم داره. بچگی و نوجوونیم انقدر مجبور بودم صرفه جویی کنم دیگه خرید کردن بلد نیستم. 

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

خرج کن و لذت ببر ،اینطوری خودتو اطرفیانتو اذیت میکنی

ادم زحمت میکشه پول در میاره که ازش استفاده کنه ،پس اندازم داشته باش به اندازه

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

ببین اگه استفاده نکنی لذتشو نبری فردا یکی دیه اینکارو میکنه 

اینقداینکارارو نکن که شوهرتم یادبگیره فردا خرجت نکنه ازقدیم گفتن زن کم خرج ، کم ارجه

عین پیرزنا رفتارنکن دنیادوروزه اومدی افتادیمو مردیم اونوقت اونهمه حسرت  وپول رو توگورمیخوایم ببریم اخه

خدایا شکرت شکرت شکرت
من و شوهرم برعکس تو وشوهرتیم

مثل مایین

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
2706