2703
2553
عنوان

خسته شدم از سر کار رفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 31 پست

کاملاااا درکت میکنم. چند سال پیش بخاطر پول لازم بودن میرفتم جایی سرکار. عذاب میکشیدم. هر شب موقع خواب گریه میکردم که فرداش دوباره باید برم اونجا. انقدررر کارم زیاد بود، انقدررر اذیت میکردن ولی مجبور بودم تحمل کنم. واقعا سخته سرکارت عذاب بکشی.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
شغلت چیه تا کی یاید بری تا حقوقت رو‌قطع نکنه؟

تا بیستم نظافت آشپز خونه 

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر میگیری در ماه

۱ تومن

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
کاملاااا درکت میکنم. چند سال پیش بخاطر پول لازم بودن میرفتم جایی سرکار. عذاب میکشیدم. هر شب موقع خوا ...

منم دقیقا همینجوری ام ولی کار من خیلی زیاده تا جایی ک فشارم میوفته یا خون دماغ میشم

2720
منم دقیقا همینجوری ام ولی کار من خیلی زیاده تا جایی ک فشارم میوفته یا خون دماغ میشم

میفهمم عزیزم. منم همین بودم. خدا شاهده باورت نمیشه چند بار از خستگی بالا اوردم سرکار. انقدررر گریه میکردم. ولی گذشت. غصه نخور. بگرد یه کار دیگه پیدا کن بعد از اونجا بیا بیرون.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
میفهمم عزیزم. منم همین بودم. خدا شاهده باورت نمیشه چند بار از خستگی بالا اوردم سرکار. انقدررر گریه م ...

باشه شمام اگه دوست داشتین برام دعا کنین 

2714

یه پیشنهاد بدم بهت ؟! 

از رو تجربه و دلسوزی میگم ببین چی میتونی به قیمت عمده بخری یه ایده ای پیاده کن تو پیج اینستاگرام بفروش! مثلا روسری و چیزای دیگ 

مثلا یه پیجی خودم عضوم مامان مهری میوه خشک میکنه سبزی خشک میکنه ترشی و لواشک درست میکنه واسه خودش تبدیل شده به برندی! یه برچسب شیکم میزنه رو محصولاتش محصولات مامان مهری 

فقط اینکه باید صبور باشی فالوورات برن بالا بدی برات تبلیغ بزارن 

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
منم کارم خیلیییییی زیاده حقوقم خیلیییییی کمه ولی با اینکه حقوقم کمه بهش نیاز دارم و از هیچی بهتره ...

کار من همش باید چیزای سنگینو جا ب جا کنم و ظرف بشورم من ۸ ساعت کامل روپوشم خیسه و خیلی هم بدو بدو داره و کلا افسردگی گرفتم از بس سرم غر و داد زدن  همین الان سر درد دارم و بدت درد سر درد معمولی هم ن سینوزیت 

اره اسی روسری عمده بخر اگه جای امنی توشهرت میشناسی دستفروشی کن یا اینکه پیج اینستا بزن بفروش. 

هیچی پیج اینستا نمیشه پولدار میشی 

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
یه پیشنهاد بدم بهت ؟!  از رو تجربه و دلسوزی میگم ببین چی میتونی به قیمت عمده بخری یه ایده ای پ ...

این ایده خیلی خیلی خوب و فک کنم با در آمد خوبی هم هست ...ولی شرایط من ی جوریه ک بهم اجازه این کارا رو نمیدن بخدا الانم حالم بده وگرنه برات توضیح میدادم شما فقط برام اگه دوست داشتین برام دعا کنین 

2706