2726
عنوان

خسته شدم از سر کار رفتن

476 بازدید | 31 پست

بیشتر از رفتار و اخلاقاشون خسته شدم دلم میخواد دیگه ترم انقد کار کشیدن ازم ک مریض شدم کل روز رو سرگیجه دارم از بس ضعیف شدم دلم میخواد دیگه ترم ولی اگه ترم حقوق این ماه مو نمیده میگه باید ۱ ماه قبل اعلام کنی ولی من واقعا حالم خوب نیست از ی طرفی هم میدونم اگ نرم حقوق این ماهمو نمیده منم خیلی زحمت کشیدم دلم نمیاد از حقوقم بگذرم

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙

لطفا برام دعا کنید یا صلوات بفرستین

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙

شغلتون چیه

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شغلتون چیه

نظافت آشپز خونه 

یه چیزی بگم

اگه تو دنیا همه حقوق ها براساس عدالت بود اونوقت نه پولدارها اینقدر پولدار میشدن نه فقیرها  هر روز فقیرتر

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
اینقددددد دلم میخاد ی کار خوب پیدا کنم بعد از بیکاری و بی پولی پشیمون میشی خوب فکرات بکن

مطمئنم اگه نیم ساعتم جای من باشی نمی تونی خیلی خیلی سخته 

یه چیزی بگم اگه تو دنیا همه حقوق ها براساس عدالت بود اونوقت نه پولدارها اینقدر پولدار میشدن نه فقیر ...

اره بخدا تازه هر چقدر ببینن بیشتر احتیاج داری بیشتر بهت  فشار میارن چون میدونن محتاجی و ول نمیکنی 

2706