2737
2734
عنوان

دلیل اصلی مشکلات خانمای متاهل

441 بازدید | 39 پست

اینه که گوشیه شوهرشونو چک میکنن 

😐😐 

بابا چک نکنید راحت باشید دیگه 

یکی میاد میگه شوهرم خیانت کرده میگی از کجا فهمیدی میگه گوشیشو چککردم 

یکی میگه تو اینستا فلانجور عکسو لایک کرده 

یکی میگه با فلانی حرف زده 

بابا ول کنید زندگی کنید به فکر خودتون باشید 

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

شوهره همه کاری میکنه

ماهم سرخوش و شادان زندگی کنیم

بعد ببینیم شوهرمون با یه بچه تو بغل اومده خدمتمون😂

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
🐴🐴🐴🐴🐴🐴🐴🐴

افرین دقیقا منظورم همین بود 😅😅😅

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

گوشی چک کردنو نمیپسندم ولی اینکه بیخیال شن هم درست نیست تهش میان میگن عاشق ی زن دیگه شدم تورو نمیخوام

یا انقد سردو بداخلاق میشن که طرف بذاره بره ،باید مراقب زندگیامون باشیم چون خیلی راحت میتونن بیان وسط زندگی ادم و گند بزن به همه چی 

دوره زمونه ی بدی شده 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
حالا با اینستا و لایک و کامنت کاری ندارم ولی واقعا میشه ادم ببینه شوهرش با یکی دیگه چت کرده حرف زده ...

اگه نبینه اونوقت چیزی وجود نداره ک بخواد بیخیالش بشه

شوهره همه کاری میکنه ماهم سرخوش و شادان زندگی کنیم بعد ببینیم شوهرمون با یه بچه تو بغل اومده خدمتم ...

مرد عوضی و خیانتکار هرگز اصلاح نمیشه

زنی که واقعا قصد طلاق داره اگر گوشی شوهرشو چک‌کنه اشکالی نداره ولی اگر میخواد دوباره به زندگی برگرده به امید اینکه شوهرش اصلاح میشه،جز اینکه خودشو خار و خفیف میکنه چیز دیگه ای نیست

روی شوهرشم بیشتر باز میشه اتفاقا

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
کسی ک بخاد خیانت کنه با نامه ام کارش راه میوفته گلم🤦‍♀️

حالا ببین میتونی بد دلش کنی زندگیشو خراب کنی

شوهره همه کاری میکنه ماهم سرخوش و شادان زندگی کنیم بعد ببینیم شوهرمون با یه بچه تو بغل اومده خدمتم ...

نه نترس نمیاد با بچه 

2706