2737
2734
عنوان

قطع کردن شیر شبانه

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 76 پست
نمودارش که خوبه  ولی خودم اصلا راضی نیستم دوست دارم تپل بشه دوست دارم ۱۲ کیلو بشه😕 غذا یه رو ...

شیر و بکن روزی سه باز . ۵ بار عدا بده عذای سفره حتما هم روزی یکی دوبار سوپ بده. معدش نرم میشه غدا میپذیره

روانشناسی کودک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمودارش که خوبه  ولی خودم اصلا راضی نیستم دوست دارم تپل بشه دوست دارم ۱۲ کیلو بشه😕 غذا یه رو ...

یه میانوعده مقوی بهت میگم هر روز بهش بده.عاااالیه واسه وزنگیری

نصف موز+نصف استکان شیر+یه بستنی لیوانی وانیلی+ یه قاشق عسل+یه قاشق پودر چهار مغز(گردو.پته.بادوم.فندق)+سه تا دونه خرمای پوست گرفته شده+یک چهارم انبه.همه رو میکس کن بده بخوره.

داخل همه  غذاهاشم عصاره قلم گوسفند بریز

شیر و بکن روزی سه باز . ۵ بار عدا بده عذای سفره حتما هم روزی یکی دوبار سوپ بده. معدش نرم میشه غدا می ...

یعنی هر دفعه چند سی سی 

بیشتر از سه بار هم نمیخوره 

البته از شب ک میخوابه تا ساعت یازده ک بیدار بشه یدفعه ساعت ۴ 

ساعت ۷/۳۰ 

ساعت ده 

بهش شیر میدم 

بعد ک بیدار شد غذا میخوره و تا شب سه دفعه شیر هر دفعه ۱۲۰ سی سی 

2731
یعنی هر دفعه چند سی سی  بیشتر از سه بار هم نمیخوره  البته از شب ک میخوابه تا ساعت یازده ...

شیرتو کم کن . شب که اصلا نده نهایت یبار.دندونش میپوسه. روزم دیگه ۱۲۰ تا نده. چون یه سالش تموم شده ۹۰ سی سی بده. اولم غذارو بده مثلا صبونه کامل بده. بعد اگه بهونه کرد شیر. شب تا صبح خیلی الکی داری شیر میدی. صبونه اصولا چی میخوره

روانشناسی کودک
این معجونو باید تو یه وعده بخوره یا کم کم بهش بدم؟  خدا کنه بخوره

من پسرم ۲۰ ماهشه تو دو وعده میدم.گاهی گرسخنه باشه یکوعده.

شما میخای نصف کن موادشو.

حتما میخوره.خییییلی خوشمزه س.

سرشار از اهن و کلسیمه 

2738
وعده های شیرش زیاده.بالای یکسال شیر دیگه اونقدرا لازم نیست.روزی دوبار نهایتا شیر بده

من همش میگم خیلی کم شیر میخوره 

البته من زمانی که خوابه رو حساب نمیکنم 

یعنی ب نظرتون وقتی ک خوابه شیر بهش ندم دیگه تو روز بیشتر غذا میخوره ؟ 

و اینکه هر وعده چقدر غذا بخوره خوبه 

مثلا یه کاسه برنج؟ یا یه سیب زمینی و تخم مرغ؟ میخوام حجمشو بدونم

شیرتو کم کن . شب که اصلا نده نهایت یبار.دندونش میپوسه. روزم دیگه ۱۲۰ تا نده. چون یه سالش تموم شده ۹۰ ...

تخم مرغ ،تخم بلدرچین،سیب زمینی آب پز 

اوکی پس شیرشو کم میکنم من همش نگران شیر نخوردنشم

من همش میگم خیلی کم شیر میخوره  البته من زمانی که خوابه رو حساب نمیکنم  یعنی ب نظرتون وق ...

اره شیر زیاد میدی.لازم نیس انقدر.

غذا هم تا حایی بده که سیر بشه.بچه ها متفاوتن.

مثلا پسر من ۱۰ قاشق چ خ میدم.بشه ۱۱ تا عوق میزنه همه رو برمیگردونه.

اره شیر زیاد میدی.لازم نیس انقدر. غذا هم تا حایی بده که سیر بشه.بچه ها متفاوتن. مثلا پسر من ۱۰ قاش ...

من خیلی بیشتر غذا میدم مثلا یه کاسه پر میدم ،یا یه تخم مرغ و سیب زمینی قاطی میکنم میخوره یعنی این حجم ک من میدم خوبه یا کمه؟ ولی خب یه روز میخوره یه روز نه 

تخم مرغ ،تخم بلدرچین،سیب زمینی آب پز  اوکی پس شیرشو کم میکنم من همش نگران شیر نخوردنشم

نه عزیزم نگران نباش از یه سالگی باید فقط نگران غدا باشی شیر اگه نخوردم اصلا دیگه مهم نباشه برات. خوبه صبونه اینارو بده به عدسی و حلیمم عادتش بده پنیر و گردو و عسل کره

روانشناسی کودک
2706