2726
زمینم مثل طلاس بزار بمونه اگر پول نقد داری طلا بخر

ندارم. بانک لعنتی قرار بود پول واممون رو واریز کنه نکرد. فعلا دست نگه داشتن ببینن این مردک چندش بازم رئیس جمهور میشه یا نه خبرش

سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار
برجام بخوره تو سرشون ، اونم کپی ترامپه فقط خودشو لو نمیده  اونا فقط اینشون خوبه که هر چند ج ...

خااااک عالم تو سر حذب باد داخلی🤐

نی نی یار نترکونی ها دیگه نمیگم.🤐🤐🤐

سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

طلا تا ۱۵۰۰ میره

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
میدونی برا جماعت این دوره زمونه نمیشه قدم خیر برداشت. چه به نفعشوم بشه چه به ضرر ،در هر صورت تو قربو ...

من رفتم از دوست بابام سکه بگیرم گفت دو روز صبر کن زمزمه هایی از ارزونی هست . حالا نه اینکه خییییلی ارزون بشه ولی از دیروز ارزون تر میشه .اونس جهانی هم دیروز ۵۰ دلار اومد پایین

آخه زنعموم میخواست پولاشو جمع کنه من گفتم بده طلا گرمی بخر یکی براش خریدم بعد یکم طلا اومد پایین شد۴ ...

منم پارسال به پدرومادرم گفتم‌ سکه بخرید، نخریدن 😔

اگه قبول میکردن تو این یک سال پولشون 7برابر میشدم

ندارم. بانک لعنتی قرار بود پول واممون رو واریز کنه نکرد. فعلا دست نگه داشتن ببینن این مردک چندش بازم ...

اگر زمینت جاش خوبه و تو چند مدت اخیر رشد داشته اصلا این کارو نکن ولی اگر راکد افتاده بفروشش