2726
عنوان

داستان زندگى واقعى

| مشاهده متن کامل بحث + 2175 بازدید | 108 پست

اسی تند تند بزار بابا 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چشمشون رو كه باز كردن ديدن مهدى ماهى يكبار هم نميره اصفهان و فقط زنگ ميزنه و حساباى مالى رو پيگيرى ميكنه.

زهره هر روز پژمرده تر ميشد.عشقى كه بخاطرش از شهر و خانوادش دل كنده بود.عشقى كه براى سرپا نگه داشتنش شبانه روز زحمت كشيده بود ديگه اثرى ازش نبود.

تصميم گرفت مديريت كارخونه رو كنار بذاره و بره خونه كنار پسر و شوهرش.اما شوهر ديگه خونه زندگيش رو فراموش كرده بود.حتى زنگ نميزد كه با بچه اش حرف بزنه.فقط گاهى ميرفت كه حسابش و پر كنه و برگرده تهران.

زهره تنها تو شهر غريب.بدون حمايت شوهرش.حالا نه تنها عشقش رو باحته بود بلكه حالا كه عقلش اومده بود سرجاش متوجه شد كه تو اين مدت مهدى همه چيز رو بنام خودش زده و همه كارها رو بنام خودش تموم كرده.

تمام تلاشش رو كرد كه گرما رو به خونه زندگيش برگردونه ولى مهدى عملا بهش ميگفت كه ديگه ميلى بهش نداره.

لایکم کنید خدا خیرتون بده😘😘😘

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
چشمشون رو كه باز كردن ديدن مهدى ماهى يكبار هم نميره اصفهان و فقط زنگ ميزنه و حساباى مالى رو پيگيرى م ...

ای تو روحت مهدی

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
ای تو روحت مهدی

واای تاریخ عضویتت 😍😍😍😍چه باحاله

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
2706