2733
2734
عنوان

داستان زندگى واقعى

| مشاهده متن کامل بحث + 2175 بازدید | 108 پست
دختر بهتره یا پسر اخری چرا انقدر فاصله؟

فرقی نمیکنه بچه خوبش خوبه 

من پسرم که سومیه با دختراخری خداخواسته بودن

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرقی نمیکنه بچه خوبش خوبه  من پسرم که سومیه با دختراخری خداخواسته بودن

جدی

ولی من ۴ تا دلم میخواد😉

اما دکترم دیگه نمیزارن باردار بشم ضعیف شدم

دختر ندارم🤕

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
من یه دونه دارم خداروشکر ۵ ماهشه ..همسرم منو قانع کرده همین یکی بسه 

ت اوضاع الان به خدا نمیشه یا باید حقوق بالای ۲۰ داشته باشی یا بیخیال بچه بشی

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2728
من یه دونه دارم خداروشکر ۵ ماهشه ..همسرم منو قانع کرده همین یکی بسه 

چی بگم والا

اگه مالیه اصلا نترس خدا واقعا روزی رسونه من با چشم دیدم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
چی بگم والا اگه مالیه اصلا نترس خدا واقعا روزی رسونه من با چشم دیدم

اره دیگه همش به فکر هزینه های ایندشیم ..وگرنه جفتمونم به شدت عاشق بچه ایم

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
جدی ولی من ۴ تا دلم میخواد😉 اما دکترم دیگه نمیزارن باردار بشم ضعیف شدم دختر ندارم🤕

بزار یه کم بزرگ بشن بعد 😁😁😁

من خودم خیلی دوست داشتم پسرم برادر داشته باشه ولی نشد 

همش میگه من تنهام و دعا میکنه داداش بیارم نمیدونه دیگه درش تخته شد🤣🤣🤣🤣

بزار یه کم بزرگ بشن بعد 😁😁😁 من خودم خیلی دوست داشتم پسرم برادر داشته باشه ولی نشد  همش میگ ...

عزیزم داداش من ک تا شنبه هفته دیگه به مامانم وقت داده واسش داداش بیاره😂😂😂😂😂😂

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2738

🤣🤣🤣🤣

چند سالشه؟؟

بزار یه کم بزرگ بشن بعد 😁😁😁 من خودم خیلی دوست داشتم پسرم برادر داشته باشه ولی نشد  همش میگ ...

در ما هم تخت شده یه جورایی من سومی و چهارمی دوست داشتم دختر باشه ولی حالا که سومی پسره دیگه چهارمیم پسر بشه 

دختر بشه بی خواهر میمونه😂😂😂

اگه دکترم بفهمه میکشتم

وقتى كه مهدى دست زنش و گرفت و از شمال برد به پدر زن و مادر زنش قول داده بود كه زود به زود دخترشون و بياره كه ببينن.

همينطورم شد.اگه هر ماه نميومدن.حداقل همه تعطيلات رو شمال بودن.وقتى هم كه وضعشون خوب شد ويلا ساختن و بيشتر ميموندن.

از وقتى ميلاد بدنيا اومده بود كه هربار تمام فاميل رو به بهونه اى ويلا دعوت ميكردن و مهمونى ميدادن.يبار تولد،يبار دندونى،يبار سالگرد ازدواج...

ولى مدتى بود كه خبرى از اين مهموني ها و رفت و آمدها نشده بود.زهره كه بعد از ١٠ سال ازدواج هيچوقت بدون شوهرش نميومد ديدن خانوادش.حالا يكروزه پسرش و برميداشت و ميكرد فقط يسر ميزد.

بى سر و صدا ميرفتن تو ويلاى سوت و كور و نه به كسى خبر ميدادن نه كسى رو دعوت ميكردن.

مهدى هم به بهانه تدريس و سمينار همش تهران بود  و خيالش از بابت اينكه زنى مثل زهره داره بيزينسشون رو ميچرخونه راحت بود.

اره دیگه همش به فکر هزینه های ایندشیم ..وگرنه جفتمونم به شدت عاشق بچه ایم

همونجور که خدا روزی الانشو داد ایندشم میده

دیدم که میگم

مامانم یا داداشم ...مامانم متولد ۵۵ ...داداشم ١١ سالشه 

خدا حفظشون کنه 

2706