2737
2734
تازززه  لباس هایم که  قرعه کشی میکنه میده ب فالورها  یکی دو دور میپوشه میره اینور او ...

همین گیتا؟؟

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
یه بار متوجه دروغش تو‌پیج شدم دیگ انفالوش کردم

همه لباساشو تو کمدا فروخت و نو کرد لباسای چنددست مصرف شده شو مردم با قیمت بالا میخریدن 😐

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
تازززه  لباس هایم که  قرعه کشی میکنه میده ب فالورها  یکی دو دور میپوشه میره اینور او ...

ب نکته ضریفی اشاره کردی یه مانتوش قشنک یادمه چندتا استوری تو مهمونی ازش گذاشت بعد قرعه کشی کرد داد ب یکی😐

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
ارره😂😂😂😂😂😂بخدا منم از لحن حرف زدنش اونجا خوشم نیومد انگار نمیدونست چی میگه😑😑😑 وای حالا ...

زر میزنه بابا ساده زیستی و نمیدونم قرض و قسط و وام حساب بانکیش پره من مشهدم میدونم اون خونه ای ک خریده چقدر پول داده مگ وام و ماشین فروختن چیه ک بتونه همچین خونه ای بخره 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

از گلگلی که خودمو میکشتم یع سوال ازش میکردم ج نمیداد حالا یکی بهش گفت این همه عکس میوه هایی که میخوریو میذاری نمیگی کسی دلش بخواد؟؟ اونم ج داد کسی که بسته اینترنت میخره پول میوه هم داره😐انقدر ازش بدم اومد زدم بلاکش کردم دنیا و صبورا اول خوب بودن بعد که زدن تو کار تبلیغ و اینا اونارم انفالو کردم

خدایا شکرت واسه داده ها و نداده هات❤
2706