2737
2734
من گاهی میگم خدایا یا ما آنرمالیم یا اینا اختلاف چقدر زیاد !!

هیچ کدوم اینا ادم جلوی دوربین نیستن عزیزم خودشون انرمال نشون میدن فالووربگیرن تابعدپول دربیارن وگرنه ازمنوشماهم خیلی زرنگ تر هستن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چییییی نه بابا ۷۶؟؟؟؟؟ حداقل ۲۸ سالشه این

برو پیچش عکس با موهای باز داشت گرفتنش پیجشو بستن یه عشوه میاد یه چرت و پرتی مسابقه میزاره جایزه گوشی میده دیگه فکرشو بکن چقدر پول درمیاره

تاریخ99/9/9هیچی نمیخام 
هیچ کدوم اینا ادم جلوی دوربین نیستن عزیزم خودشون انرمال نشون میدن فالووربگیرن تابعدپول دربیارن وگرنه ...

بخدا همونم حوصله میخاد من ندارم

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
2731
بله درسته 

میگفتن اون اوایل اینستا که اخلاقش گند بوده همش با فالوورا دعوا داشته بعدها گفته چندسال با خواهرش سارا قهره 

من دلم بحال اون علی میسوزه انگار مث چی ازش میترسه و حساب میبره

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
ببین اعتماد به نفس داره ها ینی موقع هایی ک سرکار میرفت منت عالم و ادم سر فالوور ها میذاشت باز سرکار ...

اره 😂😂😂سرکارشم کمک حسابدار بود 😑هی عکس شارژر صورتیشو میزاشت رییسم اینجوری گفته 

امروز با یه گل اندازه خودش رف مطب دکتره😐😂

خوبه ها ولی گاهی خیلی بلوف میزنه و بخودش مینازه 

امضا در حال ساخت....
2738
تز موی بلند بدم میاد سخته شونه شاممو خشک شدن

اره خب منم تا این حد بلند دوست ندارم ولی آموزشاش تکن چون رو خودش جواب داده قابل اعتماد تراز بقیه است بقیه فقط توضیحاته موی خودشون معلوم نیس چ وضعی داره این سندش موهای خودشه

خدایا بر زبان ما "شکر" را جایگزین "ناله و غرغر" بفرما
بلاگریعنی چی? معنیش چیه خووو یکی به من بگه؟،🤔🤔🤔🧐🧐

یعنی همین ادمای مشهوز که پیجاشون کلی فالور داری اموزش اشپزی ارایشی چیزی میدن رقصی یا بیگارو علاف عکس میزازن

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
اره یه خونه ناز تر خریدن بالکنشون ۱۰۰ متره😑😁

بهمون بالکن و حیاط میگه پنت هاوس 😐😁😁😁لعنتی پنت هاوس طبقه اخره 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
اره 😂😂😂سرکارشم کمک حسابدار بود 😑هی عکس شارژر صورتیشو میزاشت رییسم اینجوری گفته  امروز با ی ...

دهنت چقدر من و تو تفاهم داریم دسته گله دست دکتر شاخه هاش از زیر زده بود بیرون 😂😂😂😂 بیا اخرشبا استوری های اینو تحلیل کنیم حالمیده😂😂😂

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2706