2733
2734
بلاگر موه بخاطر پیجش ک گیسو کمنده میگن گیسو ولی اسمش نازلیه موهاش داره ب مچ پاش میرسه پر پشت و مشکی ...

وای ببینم عکسشو بف ست لطفا

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الکیییییی فروشنده بود؟؟؟فک کنم شوهرش پولدار بود

نه بابا انقدر کلیپ و ویدئو گذاشت و به اینو اون لینک زد و دروغ گفت مشهور شد همین پارسال میگفت حشنواره ونیز دعوت شده بعد بارون اومد لغو شد یا میگفت تو مجله ووگ اولین بیوتی بلاگر شده بعده گحد دروغاش دراومد سیلستش اینه دروغش درمیاد ساکت نیشع جواب کسیو نمیده تا مردم فراموش کنن

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2738
یه خانوم شیرازی هست بنام سعیده کریمی😊✋واقعا عاشق خودش،پیجش،ارامشش وتمیزیاشم به دوراز تجملات وکارهای ...

از دختره نازنین ک کرمانشاهه بشدت بدم میاد از زهرا امیر هم همینطور نفیسه هم خوشم نمیاد یکی بهش حالی کنه ابروزرد ونارنجی با خط چشم سیاه بالاو پایین خعلی زشتع بخدا 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
وای مگه میشه انقدر خارو زلیل لابد مهریش زیاده😂

برو پیجشو ببین مرده همش درحال خرید برای این و نظافت خونه ست

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
نه بابا انقدر کلیپ و ویدئو گذاشت و به اینو اون لینک زد و دروغ گفت مشهور شد همین پارسال میگفت حشنواره ...

تو مجله که عکسش بوووووود دروغ بود؟

2706