2726
ن شوهرم برو خودش نیورد پنج سال میگذره اون موقه نامزد بودیم گفتم دیگه این ببین چ اتویه خرابی از من گر ...

قدر شوهرتو بدون .من دخترعموم خراب بود اومد شهرمون ۱۵سالش بود دنبال پسر بود باخودم بردمش مغازه سرش گرم بشه تا مامانش بیاد گیر داد بره سراغ ی پسره مغازه داراونجاها.پسره خواستگار خودم بود نگفتم ک حسودیش نشه .البته اون جریان بعدها بهم خورد و با کس دیگ ازدواج کردم و تو خونه عموم حرفش شد وسط دعوا جلو شوهرم .بعداً شوهرم گفت تو و دخترعموت باهمدیگ لابد میرفتین پسربازی خ دلم شکست آخه من رفتم جلوشو گرفتم نره مغازه خواستگارم اونم گیر داده بود بره شماره پسره رو بگیره .بردمش حواسشو پرت کردم بعد این نامردمیگ تو هم مثل دخترعموتی لابد

هعی دوستم از کجا میخاد بیاد😊خدا ک همه پولارو داده ب بابام کاسه گدایی داده دسته ما   از شدت نار ...

😭

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم الان که داشتم میخوندم تایپک ها رو متوجه شدم درازای خونه جهاز ندادن چ پدر مادر عجیبی اینجوریشو ...

دخترم خیلی دوسشون داره. البته بچه من یک سالو نیمشه اونام خیلی دوسش دارن اما مامانم با اینک خیلییییی پولداره و تک نوه اشه براش عیدی میره بنجل ترین لباسهارو میخره دندون اسب پیش کشی رو نمیشمرن اما خوووووب😊

یا سیسمونی براش گفت میخرم تخت و کمدش دومیلیون و صد حقوق مامانم حدود ۱۰ تومن بم گفت من بیشتر از دوتومن خرج نمیکنم  ۱۰۰ تومن روشو خودم دادم😂

خوب اگ دلت نمیاد بخری نخر 😂اگ میخری با جونو دل بخر

2728
قدر شوهرتو بدون .من دخترعموم خراب بود اومد شهرمون ۱۵سالش بود دنبال پسر بود باخودم بردمش مغازه سرش گر ...

ن شوهدم طفلی خودشم خونوادا اش اصلا هواشو ندارن برا همین خیلی منو درک میکنه

برعکسش باید چکار کرد ؟من مادرم خ دوبهم زنه و شوهرم و خانوادش از رفتارهای مامانم سواستفاده کردن اذیتم ...

می دونی اینا فقط ب خودشون فکرمی کنن زندگی بچه ها

ارزشی نداره براشون . 

چقدر دلت درد داره، چقدر غم داری، دلم برات خیلی شکست،،،، اشکمو درآوردی 😔😢😢ان شاء الله بهترین ها بر ...

شاید اینا توهمات ذهن منه  شاید من بچه ناخلفه اوناهم و اون دنیا باید جواب پس بدم ک ب وال ینم احترام نداشتم و باهاشون بد کردم شاید همه کارهاشون برا تربیت من بوده😊شاید من بی تربیت و بیشعورم😊انقد اینارو بم گفتن نمیدونم حق با کیه بضی وقتا شک میکنم خدا حقو بده ب دلم😊اما من مثله اونا نمیشم من برا دخترم مادری میکنم 

یاد مرحوم پدر بزرگ و.مادر بزرگم افتادم...بیچاره مامانم اینا😔

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
دخترم خیلی دوسشون داره. البته بچه من یک سالو نیمشه اونام خیلی دوسش دارن اما مامانم با اینک خیلییییی ...

عزیزم ولی ی چی بگم پدرمادرتون ی پسر معلول دارن و این خیلی صددرصد عصبیشون میگنه عزیزم اگه شمارو دوست نداشتن خونه رو نمیدادن بشینین فکر کنم پدرمادرتون خیلی خسیس هستن ولی بازم میگم اشتباه می کنید دوستون دارن الان موندم یکم فکر کردم و ب این نتیجه رسیدم

شاید اینا توهمات ذهن منه  شاید من بچه ناخلفه اوناهم و اون دنیا باید جواب پس بدم ک ب وال ینم احت ...

شمام از اینور بوم نیافتی مثل مامان.و خالم دخترتو.لوس کنیا همه چی تعادل

ولی خب اونا ادمایه قدیمی بودن با هفت تا بچه الان خیلی بعید اینجور ادما جوون هم هستن!

شاید اینا توهمات ذهن منه  شاید من بچه ناخلفه اوناهم و اون دنیا باید جواب پس بدم ک ب وال ینم احت ...

مطمئن باش تو خوبی، مشکل اونان، اونا از انسانیت بویی نبردن،،،، خدا جای حق نشسته، هیچ کاری تو این دنیا بدون حساب کتاب نمیمونه،،، برای دلت، روحت و زندگیت دعا میکنم، الهی که شاد باشی و خوشبخت، کاش کنارت بودم بغلت میگرفتم.... 

🌼🤍🌼
می دونی اینا فقط ب خودشون فکرمی کنن زندگی بچه ها ارزشی نداره براشون . 

دقیقا .با شوهر اولم خواهرزاده شه خوب بود چون شوهرم هی خاله جون بهش می‌گفت بعد منو میزد خیانت میکرد معتاد بود مامانم بمن میپرید تا میگفتم طلاق.سردومی این غریبه است و شدیداً مغرور.تازه فروردین بعددوسال زندگی فهمیدم از بعد عقدم مامانم یواشکی پول می‌ریخته کارت شوهرم واس خودشیرینی شوهرمم عادت کرده هربار الکی بامن دعوا می‌کرده اس می‌داده مامانم اونم بهش پول می‌داده منم روحم خبر نداشته هم ازاخور می‌خورده هم از توبره الآنم مامانم دیده نوچش نشده .قهرکرده رفته شوهرم.گفته برو طلاق بگیر وگرنه عاقت میکنم .چه جدابشیم چ نشم اذیتم میکنه

مطمئن باش تو خوبی، مشکل اونان، اونا از انسانیت بویی نبردن،،،، خدا جای حق نشسته، هیچ کاری تو این دنیا ...

اخه هر وقت گله میکنم جوری منو میشورنو پهن میکنن خودگ میگم ع باید خفه شم.   بچه بودم ابجوش روم ریخته از سرتا پام سوخته. زیر ی سینم زیر بعلم روی دوتا رون‌هام لکش مونده. اونقدر رو اعتماد بنفسم تاثیر منفی گذاشته کامل دیده میشه هاااااا داعونه اصلا . یبار برو خودشون نیوردن این بد بخت دختره ببریم ی پگادی ی کرمی درمانی براش بگیریم😐 دوسالم بوده

2706